PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

N-Park – nowa inwestycja Napollo w Gorzowie prawie gotowa do otwarcia

Nowy projekt Napollo powstaje w północno-wschodniej części Gorzowa Wielkopolskiego, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, ul. Pomorskiej. Komercjalizacja obiektu została już prawie zakończona.

Gorzowski N-Park będzie atrakcyjnym celem zakupowym – na ten moment komercjalizacja została już w pełni zamknięta, a klienci będą mogli spodziewać się szerokiej, wielobranżowej oferty. Znajdą się tu m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, Dealz, RTV Euro AGD i Sinsay, ale także lokale gastronomiczne oraz księgarnia Empik. Dodatkowo: bankomat i paczkomat. N-Park znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewni klientom dogodny dojazd.

– To będzie pierwszy N-Park, który otworzymy w Gorzowie Wielkopolskim – klienci z innych części Polski znają już naszą markę i wiemy, że chętnie robią zakupy w miejscu typu „convenience” – komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Napollo. – Prace budowlane N-Parku przy ulicy Pomorskiej/ Chemicznej przebiegają bez problemów i dynamicznie postępują, jesteśmy więc coraz bliżej otwarcia, które planujemy jesienią tego roku. Większość najemców prowadzi już prace wykończeniowe w swoich lokalach – dodaje Dorota Beltrani.

Powierzchnia najmu N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim to ok. 6 tys. mkw.

Poza Gorzowem Wielkopolskim, w najbliższych dwóch latach zaplanowane są kolejne N-Parki m.in. we Wrocławiu przy ul. Karwińskiej i w Łanach na granicy Wrocławia oraz w Piotrkowie Trybunalskim, Ozorkowie, Tomaszowie Mazowieckim, Sochaczewie.

O Napollo

Napollo to polska doświadczona firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami. Zwiększając tempo i zakres ekspansji, dwa lata temu Grupa została wzmocniona przez doświadczonych menedżerów. Dzisiaj strategia Grupy Napollo zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego, eksperta w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem. Działalność operacyjna została przekazana w ręce Doroty Beltrani i Wojciech Orlofa, znanych od lat w branży jako wyjątkowej klasy specjaliści w zakresie planowania i komercjalizacji oraz zarządzania, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala.

Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok. 15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. W tej chwili dobiega końca budowa N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, którego otwarcie zaplanowano na koniec tego roku, a w Poznaniu przy ul. Promienistej trwa modernizacja i rekomercjalizacja pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD. Ruszyła już także budowa N-Parku w podwrocławskich Łanach. Napollo jest także właścicielem galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych. Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział