Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Genesis Property przygotowuje nową inwestycję w Żninie

Spółka Genesis Property Sp. z o.o. przygotowuje nową inwestycję w Żninie (woj. kujawsko-pomorskie) przy ul. Klemensa Janickiego. Na terenie o powierzchni ok. 1,5 ha inwestor planuje budowę parku handlowego.

Planowany obiekt będzie miał ok. 5 tys. mkw. powierzchni i zapewni 140 miejsc parkingowych. W obiekcie będzie znajdować się 9 lokali o powierzchniach od 150 mkw. do 1100 mkw.

Genesis Property realizuje nowy park handlowy w Żninie

– Park Handlowy przy ul. Klemensa Janickiego będzie największym do tej pory obiektem handlowym w samym mieście. Atutami naszego projektu są z pewnością bardzo korzystna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta oraz duża powierzchnia samego parku, który pozwali na skonsolidowanie rozproszonego handlu w Żninie. Naszym celem zawsze jest wybór lokalizacji gwarantującej największy dopływ klientów, zarówno pieszych jak i zmotoryzowanych. Najbardziej lubimy kreować obiekty będące dominującymi obiektami w mieście, ale też mające na uwadze wygodę codziennych zakupów – mówi Krzysztof Zagórski, prokurent spółki Genesis Property.

Prace nad realizacją nowego projektu, jak informuje inwestor, zdecydowanie przyspieszyły.

– Mamy już wybranego operatora spożywczego. Finalizujemy też kolejne umowy z Najemcami z pozostałych branż. Nasze Centrum Handlowe będzie mogło zaprosić pierwszych klientów już w 2022r. – dodaje Krzysztof Zagórski.

Działalność Genesis Property

Genesis Property Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji obiektów komercyjnych. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji centrów handlowych typu convenience, obiektów handlowych z branży spożywczo-usługowej, restauracji typu fast food oraz stacji paliw.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział