scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Dealz oraz TEDi dołączyli do najemców Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim

retalia-wystawca-scf-2021

Grono najemców Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim sukcesywnie się powiększa. Firma Mallson Polska pozyskała do Parku Handlowego kolejnych sieciowych najemców – międzynarodową sieć Dealz będącą częścią Pepco Group oraz popularną markę TEDi.

Z przedstawicielami Mallson Polska będzie można spotkać się już 22-23 września br. na Shopping Center Forum 2021 CEE (stoisko nr 300).

TEDi i Dealz to pierwsze sklepy tych marek w mieście. Oba sklepy w Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim łącznie zajmą ponad 1200 mkw. powierzchni najmu.

Retalia powstanie w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy głównej arterii miasta – ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. Miejsce to stanie się najważniejszą destynacją handlową i największym skupiskiem sklepów w regionie. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, Aldi, Biedronka, restauracja McDonald’s drive oraz stacja benzynowa Orlen. Poza świetnym położeniem komunikacyjnie – przy głównym skrzyżowaniu – dodatkowo w najbliższym otoczeniu Retalii zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz największe osiedla mieszkaniowe – co poza przyjezdnymi z całego miasta i regionu, zapewni też wielu niezmotoryzowanych klientów na codzienne zakupy.

Oferta handlowa Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim

W Parku Handlowym Retalia na powierzchni ok 5 tys. mkw. znajdować się będzie 12 sklepów znanych sieci handlowych i usługowych. Głównych najemców obiektu stanowią m.in. sklepy marki LPP – Sinsay i House, sklep rtv – agd – Neonet, sklepy zoologiczne Kakadu oraz drogeria Rossmann.

Tedi oferuje szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, artykuły papiernicze, zabawki po akcesoria i karmy dla zwierząt. Oferta zawiera także szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości oraz artykułów spożywczych.

Propozycja sklepów Dealz stanowi 3000 produktów w tym artykuły spożywcze, drogeryjne, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawki, produkty dla zwierząt i narzędzia.

Inwestorem Parku Handlowego jest firma Retalia z Grodziska Mazowieckiego, a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na I połowę 2022r.

Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

park-handlowy-retalia-grodzisk-mazowiecki-mallson
park handlowy
5 000 m2
Retalia powstanie w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy głównej arterii miasta - ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej…
Baza danych

Najemcy

dealz-logo
artykuły spożywcze, drogeria, księgarnia - prasa, odzież i artykuły dziecięce
Lokalizacji: 100
Dealz to koncept sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Grupa Poundland/Dealz działa na rynku od…
Baza danych

Firmy

mallson-logo ok
retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required