scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Pierwszy salon Zoo Karina w zachodniopomorskim otwarty w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo

zoo-karina-auchan-kolbaskowo

Właściciel polskiej marki Zoo Karina na pierwszą lokalizację swojego sklepu w województwie zachodniopomorskim wybrał Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo pod Szczecinem. Od 29 września w sklepie o powierzchni blisko 380 mkw. klienci znajdą bogaty asortyment produktów dla zwierząt domowych.

Zoo Karina jest polską, rodzinną firmą, której historia sięga 1996 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 24 stacjonarnych sklepach zoologicznych oraz online. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo odpowiada Nhood Polska.

– Cieszę się, że marka Zoo Karina doceniła zalety Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo i wybrała naszą galerię handlową na pierwszą lokalizację sklepu w regionie. Jestem przekonana, że sklep Zoo Karina szybko zyska zainteresowanie klientów i będzie cieszył się wysoką odwiedzalnością – mówi Monika Brandeburg, Property Manager Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo ze znakiem jakości Oshopping od 2008 roku jest obecne na mapie zachodniopomorskich galerii handlowych. Po gruntownym remoncie w 2019 roku obiekt stał się jeszcze bardziej wygodnym i przyjaznym klientom miejscem zakupów. Jednocześnie zespół Nhood Polska, który odpowiada za zarządzanie i komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo, rozwija portfolio najemców, aby klienci mogli w czasie jednej wizyty zrobić kompleksowe zakupy dla rodziny i domu.

Oferta Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo

Klienci Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo obecnie mogą robić zakupy w ponad 40 sklepach i punktach usługowych. Są wśród nich popularne polskie i międzynarodowe marki odzieżowe i obuwnicze, m.in. Orsay, Carry, CCC, perfumeria Douglas i salon wyposażenia domu. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Expert i Pepco, a w jego sąsiedztwie znajdują się Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Obiekt jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 1550 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz ładowarka samochodów elektrycznych. Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się w Ustowie 45 pod Szczecinem. Powstało w 2008 roku. Obiekt ma 21 730 mkw. powierzchni handlowej.

Nhood Polska i Ceetrus Polska

Nhood Polska zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 40 tys. mkw. w 27 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Nhood Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura.

Ceetrus Polska jest właścicielem 24 Centrów Handlowych Auchan w tym Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio blisko 230 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

auchan-kolbaskowo-ceetrus
galeria handlowa
21 730 m2
Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo mieści się przy ulicy Ustowo 45 w Szczecinie. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i…
Baza danych

Najemcy

zoo-karina-logo
artykuły dla zwierząt
Lokalizacji: 25
Zoo Karina to sieć wielkopowierzchniowych sklepów zoologicznych. Historia firmy Zoo Karina sięga 1996 roku, kiedy powstał pierwszy sklep sieci. Przestrzeń…
Baza danych

Firmy

nhood-logo
usługi doradcze
NHOOD Polska sp. z o.o. zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required