Rusza nowoczesna filia Poczty Polskiej w Galerii Północnej

W środę 6 października br. w Galerii Północnej została otwarta nowoczesna filia Poczty Polskiej. To duże udogodnienie dla klientów Północnej, którzy od teraz w jednym miejscu mogą skorzystać z oferty sklepów, restauracji i usług – również pocztowych. Nowo otwarta placówka zajmuje powierzchnię 68 mkw. Lokal ma nowoczesny wystrój i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Białołęki i okolic, Galeria Północna powiększyła sektor usługowy o filię Poczty Polskiej. Z kompleksowej oferty operatora klienci mogą korzystać w godzinach otwarcia centrum, czyli znacznie dłużej niż ma to miejsce w innych oddziałach. W szerokiej gamie usług znajdują się m.in. przekazy pieniężne, wpłaty na rachunki bankowe oraz nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych, w tym listów poleconych, priorytetowych i paczek kurierskich. Klienci będą mogli wykupić także ubezpieczenia samochodu lub mieszkania oraz skorzystać z oferty Banku Pocztowego.

R E K L A M A

– Wiemy, że na Białołęce jest duże zapotrzebowanie na usługi pocztowe, dlatego postanowiliśmy ułatwić mieszkańcom do nich dostęp, otwierając placówkę Poczty Polskiej w Galerii Północnej. To doskonałe uzupełnienie naszej dotychczasowej oferty. Teraz podczas jednej wizyty w centrum klienci mogą załatwić wszystkie sprawy bankowe, ubezpieczeniowe czy pocztowe. Jesteśmy przekonani, że będzie to jeden z kluczowych punktów usługowych w naszej galerii- mówi Aneta Kusak, Additional Income Manager w Galerii Północnej.

Nowa placówka Poczty Polskiej znajduje się na poziomie -2, w pobliżu siłowni Zdrofit. To kolejne duże udogodnienie dla klientów Galerii Północnej. Na terenie centrum działają już liczne placówki bankowe, klinika medyczna Enel-Med, pralnia, apteka, kantor oraz wiele innych lokali usługowych, z których codziennie korzystają tysiące klientów. Do dyspozycji odwiedzających jest również Sala Zabaw Fikołki, klub sportowy Olympic Fight Club, szkoła tańca Egurrola Dance Studio, 11-salowe kino Cinema City oraz wypożyczalnia multimedialnych autek zakupowych dla dzieci.

Oferta Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza nowoczesna galeria handlowa oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida 17. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września 2017 roku. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz Tzur Architects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni.

PARTNERZY PORTALU

Fact White Cat

Od kwietnia 2019 roku w ogrodzie na dachu działa pierwsza w Polsce tężnia solankowa w galerii handlowej. Na początku trzeciego kwartału oferta rekreacyjna centrum została również wzbogacona o pierwszą Motylarnię na Mazowszu. Obiekt spełnia także najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje ofertę handlową, rozrywkową i usługową niedostępną dotychczas w północno-wschodniej części Warszawy. Do dyspozycji gości jest ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino Cinema City, Sala Zabaw Fikołki, klub fitness Zdrofit oraz 2 000 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Warszawie sklep Junior, marki grupy LPP, TK Maxx, H&M, Martes Sport, RTV Euro AGD, Media Expert, CCC, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med. Obiekt należy do GTC.

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych