Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Nowy salon optyczny w Manufakturze

Do grona najemców Manufaktury dołączył Kodano Optyk. Salon w łódzkim kompleksie jest pierwszym urządzonym według najnowszego konceptu marki.

Łódzka Manufaktura przyciąga coraz to nowe marki. Kompleks, który w pandemii okazał się być bezpieczną przystanią dla najemców, teraz rozwija żagle, powiększając swój tenant mix. Wyjątkowe podejście zarządcy obiektu i atrakcyjność lokalizacji to elementy, które doceniają zarówno obecni, jak i potencjalni najemcy: – Obecność w Manufakturze jest obowiązkowa – to wyjątkowy obiekt w skali całego regionu i nie tylko. Doceniamy to, że oprócz handlu, ma silnie rozwiniętą część rozrywkową i kulturalną, dzięki czemu przyciąga także turystów. – wyjaśnia Karol Kożusznik, kierownik ds. rozwoju Kodano Optyk.

Salon Kodano Optyk, który powstał w Manufakturze, został zrealizowany według najnowszego konceptu brandu: hasłem przewodnim jest nowoczesność i komfort klienta. Te cechy przyświecały także niedawno zakończonej modernizacji Manufaktury – odświeżona przestrzeń jest nie tylko przyjazna i otwarta dla Gości, ale zachwyca także nowoczesnymi i efektownymi rozwiązaniami.

Kodano to ponad 100 mkw. powierzchni oraz minimalistyczny wystrój zapewniający najlepszą ekspozycję produktów. A jest w czym wybierać! Optyk oferuje zarówno popularne marki, jak i te premium, np. Dolce&Gabbana, Versace czy Armani.

Kodano Optyk zlokalizowany jest na parterze galerii handlowej Manufaktury, przy tzw. małej rotundzie.

Kodano-optyk-salon

O Manufakturze

Właścicielem Manufaktury jest Union Investment Real Estate GmbH – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna specjalizująca się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Model biznesowy Union Investment bazuje na ponad 50 latach doświadczeń w branży nieruchomości oraz eksperckim know-how w zakresie zarządzania aktywami. Obecnie Union Investment zarządza aktywami o wartości 32 miliardów euro w ponad 840 nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 8,4 mln. mkw.

Zarządca

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.
Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział