scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Starbucks otwiera w Łodzi swoją 70 kawiarnię

starbucks-lodz-piotrkowska

Sieć kawiarni Starbucks otwiera 70 lokal w kraju, tym razem przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi w budynku Hi Piotrkowska. Jest to już 2 lokalizacja w mieście, w którym Starbucks zyskał sobie stałe grono sympatyków.

W dniu otwarcia na pierwszych Gości, którzy zamówili dowolny napój będzie czekała wyjątkowa niespodzianka –kubek wielokrotnego użytku z logo Starbucks w prezencie.
Kawiarnia Starbucks w Łodzi została otwarta przy ulicy Piotrkowskiej 155, naprzeciw dworca tramwajowego, zwanego Stajnią Jednorożców. To tutaj łódzcy miłośnicy kawy znajdą idealne miejsce do spotkań i relaksu przy filiżance ulubionego napoju.

W sumie 59 miejsc

– Cieszymy się, że kawiarnia Starbucks zyskała sobie sympatię mieszkańców miasta i że możemy zaprosić ich do kolejnej lokalizacji. – mówi Katarzyna Pijanowska, Marketing Manager Starbucks Polska. – Na najnowsze otwarcie przygotowaliśmy dla naszych Gości proekologiczną niespodziankę. Od lat zachęcamy do odwiedzania kawiarni z własnym kubkiem, oferując zniżkę na zakup dowolnego napoju i widzimy, że coraz więcej osób korzysta z tego rozwiązania na co dzień. Chcąc zachęcić do inicjatywy również mieszkańców Łodzi, na otwarcie przy Stajni Jednorożców przygotowaliśmy aż 3 tysiące kubków wielokrotnego użytku Starbucks, które do zakupionego przez siebie napoju otrzymają pierwsi Goście.
Nowo otwarta kawiarnia o powierzchni 158 m2  to 27miejsc siedzących, w okresie letnim dodatkowo dostępne będą jeszcze 32 miejsca na patio. Nowy lokal to nowoczesne wnętrze, w którym Goście będą mogli przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas. Wystrój stanowi połączenie charakterystycznych dla marki kolorów, elementów wykończenia i grafik nawiązujących do motywu syreny.

Starbucks ma już 50 lat

Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience).

W polsce marką zarządza AmRest Holdings SE. Jest to największą publicznie notowana spółką restauracyjna w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza ponad 1600 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 16 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, Słowenii, na Węgrzech, w Bułgarii, Rumunii,  Serbii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Austrii, Niemczech i Chinach.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

starbucks-logo
kawiarnia
Lokalizacji: 70
Starbucks jest największą na świecie siecią kawiarni. Posiada około 28 tys. kawiarni w 76 krajach. Pierwszy lokal w Polsce został…
Baza danych

Firmy

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio marek…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required