scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Media Expert, Rossmann i 4F w Koszalin Power Center

koszalin-power-center-03 (1)

Koszalin Power Center – nowy projekt Acteeum realizowany we współpracy z Leroy Merlin i Agata Meble wzbogacił właśnie swoją ofertę zakupową. Do projektu dołączyły trzy niezwykle znane i cenione przez klientów marki – Media Ekspert, Rossmann i 4F – podnosząc atrakcyjność i różnorodność oferty koszalińskiego parku handlowego.

Powstający projekt to największy i najnowocześniejszy kompleks w regionie Koszalina, w którym na łącznej powierzchni 38 tyś. m2 powstanie 30 sklepów, w tym najnowocześniejszy format  supermarketu Lidl. Otwarcie zaplanowano na I półrocze 2023r.

Trzech kluczowych najemców

Do grona najemców koszalińskiego Power Center – parku handlowego realizowanego z niezwykłym rozmachem przez Acteeum we współpracy z Leroy Merlin, SGI oraz Agata Meble, dołączyły właśnie 3 niezwykle znane, lubiane i cenione przez klientów sieci – Media Expert, Rossmann i 4F. Dzięki temu, oferta zakupowa Koszalin Power Center wzbogaciła się w obszarach AGD/RTV/Multimedia, drogeryjnym oraz sportowym jeszcze bardziej podnosząc atrakcyjność projektu. 

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obecności tak zacnych marek w Koszalin Power Center. Dołączenie takich topowych sieci jak Media Ekspert, Rossmann i 4F do naszego koszalińskiego projektu nie tylko doskonale wpisuje się w różnorodną i wszechstronną ofertę tego największego parku handlowego w mieście i regionie, ale także potwierdza znaczenie lokalnego rynku dla strategii rozwoju tak ważnych sieci marek oraz atrakcyjność tego formatu obiektów handlowych. – wyjaśnia Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director, Acteeum Central Europe. 

Nowi najemcy koszalińskiego Power Center udostępnią klientom swoje różnorodne oferty na łącznej powierzchni handlowej 1 480 m2, w tym:

  • Media Expert – w salonie o pow. 800 m2 zaoferuje szerokie spektrum produktów elektroniki użytkowej i multimediów,
  • Rossmann – na pow. 380 m2 przedstawi kompleksową ofertę drogeryjną, 
  • 4F – w sklepie o powierzchni 300 m2 udostępni kompleksową ofertę odzieży i akcesoriów sportowych.

Koszalin Power Center jako regionalny park

Koszalin Power Center to obiekt w formule regionalnego parku handlowego, który obejmie swym zasięgiem miasto Koszalin oraz otaczający region. Formułą architektoniczną, doborem znanych i lubianych marek oraz doskonałemu skomunikowaniu projekt realizowany we współpracy z Leroy Merlin, Agata Meble oraz firmą SGI już teraz na trwale wpisuje się w krajobraz handlowy Koszalina i okolicy.

Na łącznej powierzchni 38 tys. m2 GLA Projekt zaoferuje szeroką gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek. Znajdzie się tam największy w regionie hipermarket budowlany Leroy Merlin o powierzchni ok. 12 tys. m2, supermarket Lidl o powierzchni ok. 2 tys. m2, pełnowymiarowy i jedyny w regionie salon meblowy sieci Agata Meble o powierzchni ok. 10 tys. m2 oraz 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku. 

Koszalin Power Center obejmie także ofertę gastronomiczną, włącznie z restauracją typu drive-thru. Dodatkowo, dla wygody klientów obiekt zaoferuje przestronny, łatwo dostępny parking na ok. 1100 pojazdów oraz infrastrukturę zapewniającą płynne skomunikowanie zarówno w ramach Koszalina jak i regionu. 

Centrum powstanie bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Obydwie drogi nie tylko stanowią główne krajowe trasy przelotowe, ale również wpisują się w infrastrukturę miejską jako popularne wśród mieszkańców arterie komunikacyjne. 

Otwarcie koszalińskiego projektu zaplanowano na I półrocze 2023 roku.

Acteeum, czyli partner dużych graczy

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, podejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

koszalin-power-center-03 (1)
park handlowy
38 000 m2
Koszalin Power Center zaoferuje 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku oraz supermarket, market budowlany, salon meblowy i ofertę gastronomiczną,…
Baza danych

Najemcy

media-expert-logo
multimedia - AGD - foto
Lokalizacji: 500
Sieć Media Expert jest obecna na rynku od blisko 20 lat. Elektromarkety Media Expert są lokalizowane zarówno w centrach i…
Baza danych

Firmy

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce. Działalność firmy obejmuje przeprowadzania całego…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required