Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Sieć enel-med powiększy się o cztery placówki w Warszawie

Sieć placówek medycznych enel-med podpisała kolejne cztery umowy najmu na terenie Warszawy. Nowe placówki znajdują się w centrum miasta oraz na Woli, a ich łączna powierzchnia to 4 tys. mkw. 

Nowe placówki enel-med będą otwierane  na tyłach stołecznej Rotundy, przy ulicy Okopowej na warszawskiej Woli, w powstającej aktualnie inwestycji Forest oraz przy placu Europejskim na Woli.

Ciągły rozwój

– Obiekty, które wybraliśmy, zapewnią naszym pacjentom łatwy dostęp do lekarzy i usług medycznych, są bowiem świetnie skomunikowane i można do nich dostać się z każdego miejsca w Warszawie. Jest to spójne z naszą strategią, która zakłada ciągły rozwój i poszerzanie sieci placówek, w tym specjalistycznych. Już w 2022 roku planujemy otworzyć kolejne wieloprofilowe przychodnie specjalistyczne oraz kliniki stomatologiczne – komentuje Bartosz Rozwadowski, Dyrektor ds. inwestycji i zakupów w enel-med.

Już 18 lat na rynku

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. z siedzibą w Warszawie jest największą w Polsce spółką z polskim kapitałem świadczącą usługi medyczne. Istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferuje pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju.