Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Plac Unii spełnia marzenia potrzebujących

Plac Unii we współpracy z Domem Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie przygotował jedyną w swoim rodzaju akcję, do której mogą przyłączyć się zarówno wszyscy klienci, jak i pracownicy biurowca. Na terenie pasażu handlowo-usługowego pojawi się The Giving Wall – wyjątkowa ścianka utworzona z „cegiełek” z życzeniami podopiecznych stołecznego domu pomocy.

Plac Unii regularnie angażuje się w liczne działania charytatywne i akcje realizowane wspólnie z lokalnymi organizacjami. Ich celem jest wsparcie różnych grup społecznych, którym trudno mierzyć się z trudnościami dnia codziennego.

The Giving Wall

W tym roku na terenie Placu Unii odbędzie się świąteczna akcja pod hasłem The Giving Wall, dzięki której klienci oraz pracownicy biurowca będą mogli wcielić się w rolę Świętego Mikołaja. W części handlowej stanie nietypowa ścianka stworzona z życzeń podopiecznych warszawskiego Domu Samotnej Matki i Dziecka. Na każdej „cegiełce” znajdzie się spis upragnionych świątecznych podarków, które będzie można dostarczyć do Placu Unii i spełnić ich marzenia. Najnowsza inicjatywa pomocowa obiektu trwać będzie w dniach 8-22 grudnia.

Przygotowane prezenty będzie można dostarczyć na stoisko dedykowane akcji codziennie w godz. 12-18, które znajdować się będzie w sąsiedztwie drogerii Rossmann na poziomie 0. W spełnianiu marzeń można brać udział samemu, zrobić to wspólnie ze swoją rodziną, przyjaciółmi czy swoimi kolegami i koleżankami z biura.

Po zebraniu wszystkich upominków, na kilka dni przed Wigilią, zostaną one przekazane wraz z najlepszymi świątecznymi życzeniami do podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka.

Plac Unii na końcówce modernizacji

Plac Unii to nowoczesny obiekt wielofunkcyjny, który wyróżnia się na mapie Warszawy ciekawą architekturą oraz jest ceniony za wysoką jakość powierzchni biurowych. Kompleks składający się z
trzech budynków rozdzielonych szklanym dachem (dwóch 6-kondygnacyjnych oraz 21-piętrowej wieży) łącznie oferuje ponad 41 000 mkw. powierzchni do wynajęcia oraz 800 miejsc parkingowych. Dzięki modułowej konstrukcji poszczególnych kondygnacji, Plac Unii zapewnia funkcjonalną i elastyczną pod względem aranżacji powierzchnię biurową klasy A+. W biurowcu zastosowano liczne rozwiązania ekologiczne wpływające bezpośrednio na realne oszczędności najemców, a sam projekt otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym, przyznawany obiektom zrealizowanym zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Każda z części kompleksu posiada oddzielne wejście, osobne piony komunikacyjne oraz niezależne recepcje.

Z początkiem 2022 roku zakończy się modernizacja poziomu +1 w wyniku czego obiekt zyska dodatkowe 5000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. W części retail pasażu handlowo-usługowego znajduje się 50 najemców, w skład których wchodzą m.in.: H&M, Benetton, Massimo Dutti, Vistula, Miele, Empik, iSpot, Midi Zoo, Smyk, Duka, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także klub fitness Zdrofit, restauracje i wiele punktów gastronomicznych oraz supermarket SuperSam. Obiekt posiada komfortowy, wielokondygnacyjny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów. Zarządcą budynku jest firma CBRE. Za komercjalizację odpowiada firma Colliers International.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział