Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Genesis Property wprowadza na rynek kolejne parki handlowe

Genesis Property w ostatnich tygodniach zakończyła swoje inwestycje handlowe w Łodzi, w Tarnowie Podgórnym k.Poznania oraz w Sobótce k.Wrocławia dostarczając tym samym na rynek 5.000 m.kw. powierzchni handlowej.

W Sobótce przy ul. Wrocławskiej, w ramach pierwszego etapu inwestycji, zrealizowany został obiekt dla sieci Netto. Drugi etap, w ramach którego powstanie centrum handlowe typu convenience o powierzchni ok.1.200m.kw, ma zostać zakończona do końca pierwszego kwartału 2022r.

W Tarnowie Podgórnym k.Poznania powstał budynek handlowy w sąsiedztwie sklepu Lidl, którego głównym operatorem jest Pepco.

W Łodzi przy Ul. Ciasnej zakończyła się budowa budynku, w którym najemcami są Rossmann oraz Pepco. Obiekt handlowy wraz z otwartym nieco wcześniej Lidlem tworzy lokalne centrum handlowe, które obsługuje przede wszystkim osiedla Kurak, Piastów i Rokicie.

Dobry koniec roku

– Zanotowaliśmy bardzo udaną końcówkę roku. Z sukcesem zakończyliśmy nasze inwestycje w Łodzi, w Tarnowie Podgórnym oraz w Sobótce. Pozostałe nasze realizacje również postępują zgodnie z planem. Trwa budowa pawilonu handlowego w Poznaniu przy ul. Głównej dla operatora spożywczego – sieci Aldi. Jesteśmy również w trakcie budowy naszego parku handlowego w Ozorkowie przy ul. Południowej na ponad 4.000m.kw powierzchni najmu. Obiekt jest już w większości skomercjalizowany. Prowadzimy finalne rozmowy na temat wynajęcia dwóch ostatnich lokali. Nasz kolejny projekt w Żninie przy ul. Janickiego na ponad 5.000m.kw. powierzchni najmu jest już w bardzo zaawansowanej fazie. Jego komercjalizacja również postępuje bardzo sprawnie. Obiekt jest skomercjalizowany w 65%. Wszystkie te inwestycje oddamy do końca 2022r. – mówi Juliusz Wawrzyniak, Prezes Zarządu Genesis Property.

Kolejne inwestycje Genesis Property

Ostatnie tygodnie to był również bardzo intensywny dla nas czas pod względem przygotowania kolejnych inwestycji, które będą realizowane w latach 2022-2023. Część gruntów już zakontraktowaliśmy, a pozostałe zabezpieczymy do końca stycznia 2022r. Chcemy realizować w dużej mierze parki handlowe. Jednakże będziemy również kontynuować projekty wolnostojących sklepów spożywczych oraz lokalnych centrów handlowych typu convenience. Już w tej chwili szacujemy, że do końca 2023r. Dostarczymy 45.000 GLA – dodaje Juliusz Wawrzyniak.

Genesis Property już 20 lat na rynku

Genesis Property Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji obiektów komercyjnych. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji centrów handlowych typu convenience, obiektów handlowych z branży spożywczo-usługowej, restauracji typu fast food oraz stacji paliw.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział