W Mysłowicach powstaje kolejny park handlowy SHOPP.CITY

W 2023r. na Śląsku pojawi się nowoczesny obiekt handlowy o powierzchni GLA przekraczającej 20 000 m2. Inwestor projektu – SHOPP.CITY S.A. wykorzystuje coraz bardziej popularną formułę power centers – doskonale zlokalizowanych i wszechstronnych obiektów handlowych. Ten konkretny będzie służył zarówno mieszkańcom miasta jak i okolicznych powiatów.

Jednym z wielu atutów nowej inwestycji jest lokalizacja i doskonały dostęp do rozwiązań komunikacyjnych.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Bardzo dobra lokalizacja

Namysłowice- shopp2

Nowy park handlowy powstanie u zbiegu ul. Katowickiej i Bończyka, przy drodze krajowej nr 79 łączącej oddaloną o 8 km stolicę województwa śląskiego z Krakowem. Blisko do nowej inwestycji będą mieli również mieszkańcy okolicznych miast, m.in. Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Rejon, w którym powstanie nowy retail park, ma wypracowaną przez lata i ugruntowaną pozycję na handlowej mapie Mysłowic.

Nowa inwestycja będzie miała bardzo atrakcyjny, nowoczesny wygląd, czym z pewnością przekona do siebie mieszkańców Mysłowic i okolic. Korzystanie z wszechstronnej oferty handlowej będzie łatwe i bezpieczne, m.in. dzięki możliwości wejścia do sklepów bezpośrednio z parkingu i ograniczeniu przestrzeni wspólnych.

Ponad 20 tys. mkw. GLA

Namysłowice- shopp3

GLA jednopoziomowego retail parku przekroczy 20 tys. mkw., a klienci będą mieli do dyspozycji ponad 600 miejsc parkingowych. W gronie najemców znajdzie się m.in. duży operator DIY. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem – Nuvalu Polska, firma odpowiedzialna na komercjalizację projektu, prowadzi zaawansowane rozmowy z przyszłymi najemcami.

Zgodnie z przewidywaniami śląski park handlowy zostanie ukończony w drugiej połowie 2023 r. Wraz z realizacją kolejnego projektu deweloper SHOPP.CITY potwierdza wiodącą rolę, jaką odgrywa na rynku nieruchomości handlowych w Polsce.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział