Centerscape Investments kupił od Hunter REIM dwa parki handlowe

Centerscape Investments nabył od Hunter REIM dwa parki handlowe zlokalizowane w Warszawie i Inowrocławiu, o łącznej powierzchni najmu około 4,550 metrów kwadratowych, z siecią Netto jako głównym operatorem spożywczym w obu obiektach.

– To kolejna transakcja nieruchomościami handlowymi typu convenience, którą zespół doradztwa inwestycyjnego Avison Young zamknął w ostatnim czasie. – komentuje Michał Ćwikliński, Principal Managing Director – Poland w Avison Young.

Fairway_Inowroclaw
Hunter REIM jest niezależną firmą zarządzającą inwestycjami w nieruchomości, odpowiedzialną za zarządzanie aktywami na terenie Wielkiej Brytanii i w Europie. Klientami firmy są inwestorzy instytucjonalni, private equity, biura rodzinne oraz indywidualni inwestorzy z Europy i Ameryki Północnej.

Centerscape Investments, reprezentowane w Polsce przez Country Manager, Agnieszkę Fordońską, jako pionier w klasie nieruchomości „Retail Safe Haven”, od 15 lat specjalizuje się w dobrze zintegrowanych nieruchomościach z operatorem spożywczym jako głównym najemcą. Obecnie portfolio CS obejmuje 222 obiekty na terenie Polski, Niemiec i Czech.

 

Newsletter

Codzienny newsletter profesjonalistów rynku centrów handlowych