Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Nowy salon Okaïdi wzmacnia ofertę Galerii Łomianki

Do grona najemców podwarszawskiej Galerii Łomianki dołączyła marka Okaïdi – sieć salonów z branży odzieżowej. Nowy najemca poszerzył ofertę handlową obiektu, dostarczając klientom atrakcyjną propozycję z kategorii mody dziecięcej. Otwarcie sklepu w Galerii Łomianki odbędzie się 18 lutego 2022 roku.

Okaïdi to francuska marka z odzieżą dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat, tworząca kreatywne i uniwersalne elementy garderoby dziecięcej, których ponadczasowość i wysoka jakość gwarantują długotrwałe użytkowanie. Marka dokłada wszelkich starań, aby kolekcje powstawały w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, między innymi dzięki wykorzystaniu materiałów ekologicznych. Okaïdi to firma zaangażowana i odpowiedzialna społecznie, która poprzez zabawę stara się pracować z dziećmi, aby uwrażliwić je na wartości takie jak otwartość, optymizm i pokój, a także aby zachęcić je do wspólnego ulepszania otaczającego je świata. Aktualnie w Polsce istnieje kilkanaście sklepów stacjonarnych Okaïdi oraz sklep internetowy www.okaidi.pl.

Coraz mocniejsza oferta

– Jesteśmy dumni, że możemy stale uzupełniać i rozwijać ofertę Galerii Łomianki. Pragniemy, aby nasi klienci znaleźli u nas wszystko, czego potrzebują. Nowa przestrzeń z modą dziecięcą na mapie naszej galerii oznacza dla gości Galerii jeszcze większy wybór oraz dostęp do najnowszych trendów – mówi Agnieszka Parchimowicz, Marketing Manager Galerii Łomianki.
Nowy sklep Okaïdi otwiera się dla gości Galerii Łomianki 18 lutego 2022 roku i zajmie lokal o powierzchni 147 m2.

Okaidi_Grafika

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział