Tereza Jelínková koordynatorem ds. zrównoważonego rozwoju w Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield rozbudowuje ofertę usług w obszarze zrównoważonego rozwoju i ESD.  W regionie Europy Środkowo-Wschodniej prace zespołów ds. zrównoważonego rozwoju w Cushman & Wakefield będzie koordynowała Tereza Jelínková.

Dla Cushman & Wakefield kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem i ESG są jednym z priorytetów.

R E K L A M A

– Budynki odpowiadają za znaczną część światowej emisji dwutlenku węgla, dlatego zdajemy sobie sprawę, że Cushman & Wakefield odgrywa bardzo ważną rolę w budowaniu zrównoważonej przyszłości w branży nieruchomości. W związku z tym skupimy nasze wysiłki na ograniczaniu emisji związanej z naszą własną działalnością operacyjną (emisji bezpośrednich oraz wynikających z produkcji kupowanej przez firmę energii cieplnej i elektrycznej), a także emisji przez obiekty, którymi zarządzamy w imieniu naszych klientów, właścicieli i najemców nieruchomości. Zapewnimy im wsparcie przy wyznaczeniu celów w obszarze zrównoważonego rozwoju i – co najważniejsze – pomoc w ich osiągnięciu – mówi Jonathan Hallett, Dyrektor Cushman & Wakefield na Europę Środkowo-Wschodnią.

Prace zespołów ds. zrównoważonego rozwoju i ESG w Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowo-Wschodniej będzie koordynowała Tereza Jelínková, Associate w czeskim biurze Cushman & Wakefield. Dotychczas pełniła funkcję w dziale Project Development Services, w którym obecnie odpowiada za zespół zarządzania projektami zajmujący się projektami dotyczącymi poszczególnych aktywów i zrównoważonym rozwojem.

Ma ona ponad 8-letnie doświadczenie w branży nieruchomości oraz tytuł Asesora BREEAM In-Use. W czeskim biurze Cushman & Wakefield stworzyła linię usług w obszarze zrównoważonego rozwoju, która zapewnia klientom certyfikację budynków i doradztwo w zakresie zrównoważonego rozwoju. Ponadto współkieruje lokalną ESG Focus Group, która organizuje własne działania firmy związane z ESG.

PARTNERZY PORTALU

Fact White Cat

 

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych