PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Genesis Property wprowadza na rynek dwa nowe parki handlowe

Rozpoczęły się prace nad kolejnymi inwestycjami handlowymi Genesis Property. W Gostyniu (woj. Wielkopolskie) powstanie park handlowy o powierzchni około 6500 GLA. Natomiast w Ropczycach (woj. Podkarpackie) przy ulicy Kolejowej zrealizowane zostanie centrum handlowe o powierzchni około 8000 GLA.

Niezależnie od nowych projektów trwają prace przy realizacji dwóch innych parków handlowych.

Park handlowy w Żninie z pozwoleniem na budowę

Spółka Genesis Property sp. z o.o. uzyskała pozwolenie na budowę parku handlowego w Żninie (woj. kujawsko-pomorskie) przy ulicy Klemensa Janickiego. Na terenie o powierzchni ok. 1,5 ha inwestor wybuduje park handlowy o powierzchni ok.5.000 GLA z 140 miejscami parkingowymi. W obiekcie będzie znajdować się 9 lokali o powierzchniach od 150m2 do 1100m2. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowane jest na początek II kwartału tego roku.

Park handlowy w Ozorkowie z nowymi najemcami

Trwa również budowa Parku Handlowego w Ozorkowie (woj. łódzkie) przy ulicy Południowej o powierzchni około 4200 GLA. Jego otwarcie ma nastąpić w III kwartale 2022r.
W ostatnim czasie podpisaliśmy umowy najmu z kolejnymi wiodącymi na rynku retail najemcami. Na otwarcie swoich placówek zdecydowały się takie marki jak Dealz oraz Martes Sport. To niewątpliwe sprawia, że oferta w naszym parku handlowym będzie bardzo atrakcyjna. Cieszymy się, że po raz kolejny zaufały nam takie firmy jak Stokrotka, Rossmann, Pepco, Tedi, a teraz Dealz oraz Martes Sport. Komercjalizację mamy w zasadzie zakończoną. Możemy skupić się już tylko na budowie oraz na realizacji innych projektów – mówi Juliusz Wawrzyniak, Prezes Zarządu Genesis Property.

Nowe Parki Handlowe w Gostyniu i w Ropczycach

Inwestor rozpoczął prace nad kolejnymi inwestycjami handlowymi. W Gostyniu (woj. Wielkopolskie) powstanie park handlowy o powierzchni około 6500 GLA. Natomiast w Ropczycach (woj. Podkarpackie) przy ulicy Kolejowej zrealizowane zostanie centrum handlowe o powierzchni około 8000 GLA

– Widzimy bardzo duży potencjał handlowy w Gostyniu i w Ropczycach. W naszej ocenie w Gostyniu jest miejsce na projekt konsolidujący rozproszony handel. Chcemy stworzyć nowoczesne miejsce dla klientów, którzy mogliby robić zakupy w komfortowych warunkach – informuje Juliusz Wawrzyniak.

W Ropczycach zrealizujemy dość duży Park Handlowy, bo będzie miał około 8000 GLA. Zakładamy, że będzie pełnił rolę wielofunkcyjnego obiektu handlowo-usługowego. Będzie to inwestycja, której zdecydowanie bardzo brakuje w tym mieście – dodaje Juliusz Wawrzyniak.

PARTNER PORTALU

Genesis Property już ponad 20 lat na rynku

Genesis Property Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji obiektów komercyjnych. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji centrów handlowych typu convenience, obiektów handlowych z branży spożywczo-usługowej, restauracji typu fast food oraz stacji paliw.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział