Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Muszkieterowie otwierają Bricomarché w Głubczycach

 Grupa Muszkieterów otworzyła  kolejny sklep sieci Bricomarché w województwie opolskim. Supermarket zlokalizowany w Głubczycach zaproponuje miejscowym klientom oferty z kategorii dom i ogród. Z okazji otwarcia zaplanowano liczne konkursy z nagrodami, darmowe upominki, artykuły w promocyjnych cenach, a także animacje dla najmłodszych.

Grupa Muszkieterów zrzesza już prawie 500 niezależnych polskich przedsiębiorców, którzy z sukcesem otwierają kolejne sklepy. Sieć Bricomarché jest liderem w kategorii supermarketów typu „dom i ogród” pod względem obrotów i umacnia swoją obecność na lokalnym rynku, co potwierdzają liczne kolejne otwarcia. Nowy sklep przy ulicy Oświęcimskiej 24 w Głubczycach jest pierwszym Bricomarché w mieście.

– Bez wątpienia w okolicy brakowało atrakcyjnej oferty budowlano-wnętrzarskiej. Dzięki nowemu otwarciu możemy zapewnić lokalnej społeczności dostęp do atrakcyjnych produktów do domu i ogrodu, wygodę codziennych zakupów, a także, co ważne, nowe miejsca pracy oraz dodatkowe korzyści płynące z akcji społecznych organizowanych dla otoczenia lokalnego – stwierdzają Ewa i Rafał Grzywaczowie, właściciele sklepu Bricomarché w Głubczycach, którzy z Muszkieterami współpracują już od ponad 20 lat. Z sukcesem zarządzają innymi punktami sprzedaży Grupy – w Głuchołazach i Ząbkowicach Śląskich, gdzie poza sklepem prowadzą również stację paliw Intermarché. Jeszcze w tym roku przedsiębiorcy otworzą kolejne placówki Bricomarché w Nysie oraz Lubrzy pod Prudnikiem.

Sklep w Głubczycach oferuje klientom ponad 30 tys. produktów w aż pięciu obszarach: artykuły budowlane, ogród, majsterkowanie, dekoracja i gospodarstwo domowe. Dodatkowo, klienci znajdą w supermarkecie artykuły od lokalnych dostawców.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział