PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Relokacja sklepu NEONET w Strzegomiu

Ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET uruchomiła relokowany sklep w Strzegomiu. Nowy lokal mieści się w parku handlowym, przy alei Wojska Polskiego, prowadzącej na starówkę miasta. Salon oferuje mieszkańcom liczne udogodnienia, w tym powiększoną powierzchnię handlową oraz nowoczesną ekspozycję produktów.

Relokacja punktu w Strzegomiu jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, która w swoich działaniach skupia się na dotarciu do klientów miast poniżej 200 tys. mieszkańców oraz zapewnieniu im najlepszej oferty z elektroniką użytkową.

NEONET w Strzegomiu w nowej lokalizacji

Dzięki relokacji salonu NEONET w Strzegomiu klienci sieci będą mogli skorzystać z wielu udogodnień. Zaletą nowej lokalizacji jest niewielka odległość sklepu od jednej z głównych ulic miasta oraz bliskie sąsiedztwo drogi krajowej numer 5, łączącej m.in. Bolków z Kostomłotami, Wrocław  i Kamienną Górę. Mieszkańcy będą mogli również wygodnie dojechać do elektromarketu komunikacją miejską.

– Przeniesiony z ulicy Ignacego Paderewskiego 6 salon został powiększony i odświeżony zgodnie z najnowszymi standardami marki. Atutem nowej lokalizacji jest z pewnością lokal o powierzchni aż 430 mkw., a także nowoczesna ekspozycja towarów. Dzięki temu mieszkańcy Zielonej Góry mają dostęp do bogatej oferty z elektroniką domową. Będzie to najnowocześniejszy punkt sieci NEONET w tej okolicy – komentuje Katarzyna Dąbrowska, Manager ds. otwarć sklepów w NEONET.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział