Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Nowa odsłona salonu Giacomo Conti w Bielsku-Białej

Zgodnie z zapowiedziami właścicieli spółki Giacomo Conti, firma konsekwentnie realizuje swój plan rozwoju na 2022 rok. Pod koniec lutego otwarty został ponownie salon zlokalizowany w Bielsku-Białej, który przeszedł metamorfozę. Salon ma ponad 105m2 przestrzeni, która umożliwia przejrzystą ekspozycję wszystkich męskich stylizacji.  

Działania Giacomo Conti skupiają się obecnie wokół optymalizacji sieci sprzedaży, jak również procesów wewnętrznych. To kolejny krok, by wyjść naprzeciw wymaganiom klientów, gwarantując obsługę na najwyższym poziomie, zarówno stacjonarnie, jak i online. Odświeżony design salonu ma zwiększyć komfort podczas realizacji ścieżki zakupowej klienta i pozytywnie wpływać na doznania klientów salonu.

Giacomo Conti od lat skutecznie łączy filozofię włoskiego designu z tradycją polskiego krawiectwa. W ten sposób jest w stanie trafić zarówno do fanów klasyki, jak i do miłośników nowoczesnego wzornictwa. Firma kieruje swoje produkty przede wszystkim do mężczyzn, którzy pragną ubrać się w stylizacje biznesowe, casualowe oraz weselne. W najnowszej kolekcji dużą popularnością cieszą się elegancko skrojone płaszcze w kolorze brązowym, a także wyjątkowe kreacje ślubne, specjalnie dla pana młodego.

Obecnie w portfolio marki znajduje się ponad 70 salonów zlokalizowanych w najlepszych lokalizacjach na terenie całej Polski. W planach są kolejne otwarcia salonów stacjonarnych zarówno marki Giacomo Conti, jak i Sunset Suits. Na klientów marki czeka w najbliższym czasie wiele atrakcji i niespodzianek. 

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział