Budowa Karuzeli w Puławach zbliża się do końca. Otwarcie w kwietniu

Generalny wykonawca, firma Strabag, prowadzi ostatnie prace budowlane do otwarcia parku handlowego Karuzela w Puławach. Roboty posuwają się zgodnie z harmonogramem a otwarcie przewidziane jest na koniec kwietnia.

W obiekcie, na powierzchni 14.000 mkw. znajdzie się 20 sklepów wiodących marek oraz parking na ponad 500 samochodów. Wszystkie lokale zostały już wynajęte i na obecnym etapie trwają prace wykończeniowe i zatowarowanie.

R E K L A M A
Food Fyrtel

W Karuzeli znajdą wiele sklepów które już mają swoje lokale w Puławach ale również te które wchodzą dopiero na ten rynek jak sklep spożywczy Netto, dyskonty – Half Price, KIK, Dealz, Action, Tedi, sklep z modą Diverse, czy sklep zoologiczny Kakadu. Pracę w Karuzeli znajdzie ponad 150 osób.

Razem z istniejącymi w sąsiedztwie obiektami Leroy Merlin, restauracją McDonald’s oraz stacją paliw Moya, będzie to największe skupisko handlu w mieście i w powiecie.

karuzela-pulawy-budowa
Budowa Karuzeli w Puławach

Wspólna inwestycja Karuzela Holding i Mitiska REIM

Inwestycja parku handlowego w Puławach, jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM. Obiekty realizowane przez to join-venture są tworzone w miastach o wielkości 20 tys-90 tys. mieszkańców.

Obecnie pod nazwą Karuzela działają obiekty w pięciu miastach: w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Wrześni i Ełku. W chwili obecnej trwają kolejne 3 budowy – w Kołobrzegu, Puławach i Wągrowcu, tym samym pod koniec bieżącego roku w portfolio znajdą się obiekty o łącznej powierzchni handlowej około 90 tys. mkw. W tym roku planowane jest jeszcze rozpoczęcie budowy trzech kolejnych parków handlowych oraz co najmniej jedna rozbudowa istniejącego projektu.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział