Multishop w Suwałkach będzie jeszcze większy

W grudniu ubiegłego roku zakończył się II etap rozbudowy parku handlowego Multishop w Suwałkach. Do grona najemców dołączyli Media Expert i Sinsay oraz Deichmann, Takko, Kakadu i Tedi. Wcześniej, w listopadzie działalność rozpoczął sklep KIK oraz myjnia samochodowa. W nowym roku dołączył do nich sklep JYSK oraz Pepco, a wkrótce nastąpi otwarcie salonów Cropp i House.

Etap I inwestycji został zakończony dwa lata wcześniej. W jego ramach otwarte zostały: Biedronka, CCC, Rossmann i Euro RTV AGD.

R E K L A M A

Planowa jest dalsza rozbudowa parku handlowego. Już wiosną tego roku mają ruszyć prace związane z budową kolejnego pawilonu handlowego, którego komercjalizacja już trwa. Pewne jest, że poza lokalami handlowymi powstanie także restauracja KFC. Docelowo park handlowy będzie liczyć ponad 13 tys. m2 powierzchni i będzie jednym z większych tego typu obiektów w Polsce.

Do wynajęcia pozostały trzy ostatnie lokale o powierzchni 60, 220 oraz 350 m2 w gotowych już pawilonach.

Multishop cieszy się dużym zainteresowaniem Suwalczan oraz mieszkańców Litwy, którzy chętnie przyjeżdżają tu na zakupy. Wygodny, bezpłatny parking oraz szeroki wybór oferty różnych sklepów przyciąga wciąż rosnące grono zadowolonych klientów. Sporym ułatwieniem dla zmotoryzowanych jest specjalnie przebudowana ulica Armii Krajowej z sygnalizacją świetlną i dodatkowym pasem dedykowanym dla odwiedzających Multishop.

PARTNERZY PORTALU

Fact White Cat

Zlokalizowany w północnej części miasta, obok jednego z największych osiedli mieszkaniowych i marketu budowlanego OBI, w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Suwałk oraz trasy Via Baltica – Multishop staje się nr 1 na zakupowej mapie miasta.

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych