scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

TEDi otworzy sklep w Gemini Park Bielsko-Biała

gemini-park-bielsko-biala

Popularne sieci oferujące produkty zawsze w niższych cenach, w tym zwłaszcza z kategorii non-food, coraz mocniej zaznaczają swoją obecność na polskim rynku, inwestując w najem w atrakcyjnych lokalizacjach. Tak też jest w przypadku Gemini Park Bielsko-Biała.  Po udanym debiucie marki TEDi w Gemini Park Tychy pod koniec 2018 roku, sieć rozszerza współpracę z Gemini Holding. Owocem tego będzie nowy sklep w Gemini Park Bielsko-Biała. Jego otwarcie zaplanowano na późną wiosnę 2022. 

 Marka wynajęła w bielskim centrum handlowym lokal mający ok. 900 m kw. W jego ofercie będzie można znaleźć artykuły gospodarstwa domowego codziennego użytku, w tym m.in. artykuły drogeryjne i kosmetyczne, papiernicze, DIY, zabawki, artykuły dla zwierząt, a także dodatki do domu.

 – Planując rozwój tenant-mix’u Gemini Park, staramy się śledzić nie tylko nowości na rynku retail, ale przede wszystkim trendy konsumenckie oraz to jak zmieniają się oczekiwania względem oferty galerii, zwłaszcza na lokalnym rynku. Mając tak szeroki obraz widzimy, jak marki ekonomiczne zyskują na popularności i jak bardzo są pożądane przez kupujących – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

 – Sklepy tej kategorii generują także znaczące obroty. Poszerzenie oferty o kolejny brand jest więc naturalnym ruchem nastawionym na podniesienie atrakcyjności Gemini Park. Tym bardziej, że TEDi to jeden z liderów w swoim segmencie. Marka, doskonale znana, która od kilku lat podbija krajowy rynek” – dodaje.

 W całej Europie działa już ponad 2650 tys. sklepów TEDi, zatrudniających ponad 24 tys. pracowników. Marka obecna jest w 11 krajach. Dzięki nowemu otwarciu brand jeszcze wyraźniej zaznaczy swoją obecność na Podbeskidziu.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

gemini-park-tarnow-1
galeria handlowa
42 500 m2
Gemini Park Tarnów to największe Centrum Handlowe w Tarnowie i regionie. Obiekt należy do spółki Gemini Holding i funkcjonuje od…
Baza danych

Najemcy

tedi-logo
sieć dyskontowa
Lokalizacji: 146
​​TEDi to sieć sklepów działających w sektorze niespożywczym. Promuje się jako sieć przyjazna dla rodzin, która obecna jest nie tylko…
Baza danych

Firmy

TEDi to właściciel sieci sklepów dyskontowych z ofertą niespożywczą. Marka TEDi w Polsce zadebiutowała w 2018 roku. Sieć jest rozwijana…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required