Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

W maju otwarcie N-Parku w podwrocławskich Łanach

W maju planowane jest otwarcie N-Parku w podwrocławskich Łanach. Dokładną datę poznamy już wkrótce. Park Handlowy N-Park, realizowany właśnie w gminie Czernica, w miejscowości Łany, przy ulicy Parkowej 5/ na granicy z Wrocławiem powoli przygotowuje się do otwarcia dla klientów.

Trwają prace wykończeniowe w lokalach najemców, gotowy jest już parking, rozpoczęto też prace nad przystankiem komunikacji gminnej, dla linii Z2. Co zaoferuje mieszkańcom nowy obiekt handlowy? Zaprojektowana powierzchnia najmu N-Parku w Łanach to ponad 5 tys. mkw. Oferta tego miejsca zaspokoi najważniejsze potrzeby zakupowe odwiedzających, dzięki takim najemcom jak: Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok&Spice. W kolejnym etapie realizacji, N-Park zasili także popularna sieć gastronomiczna – KFC, zostanie także uruchomiona Stacja Paliw Lotos i myjnia samoobsługowa.

N-Park w Łanach powstaje przy wschodniej obwodnicy Wrocławia, w pobliżu Ronda Ułańskiego. Dojazd do parku handlowego będzie dla mieszkańców ułatwiony, dzięki uruchomieniu specjalnego, dodatkowego przystanku komunikacji wewnątrzgminnej. Zadbał o to deweloper we współpracy z gminą Czernica. Na klientów zmotoryzowanych czeka darmowy parking na około 150 miejsc.

– Nasz plan budowy i oddania do użytkowania N-Parku w Łanach realizowany jest zgodnie z założeniami – komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie Napollo –  prawdopodobnie już w maju otworzymy obiekt dla klientów. Wiemy, że format parków handlowych – cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też, jeszcze wiosną 2022 planujemy jeszcze jedno otwarcie N-Parku – w Pszczynie, przy ulicy Bielskiej, gdzie podobnie jak w Łanach mamy komplet najemców na powierzchni ponad 6000 mkw.

Parki handlowe znane pod szyldem „N-Park” zyskały na popularności ze względu na komfort i kompleksowość zakupów. W tym momencie w Polsce czynnych jest ich 11, ale ta liczba rośnie i będzie rosła dalej – Napollo planuje otwierać kilka obiektów rocznie i kupować nowe działki pod kolejne inwestycje.

n-park-lany1
N-Park Łany

O Napollo

Napollo to polska, doświadczona firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji  realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami. Zwiększając tempo i zakres ekspansji, dwa lata temu Grupa została wzmocniona przez doświadczonych menedżerów.

Dzisiaj strategia Grupy Napollo zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego, eksperta w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem. Działalność operacyjna została przekazana w ręce Doroty Beltrani i Wojciech Orlofa, znanych od lat w branży jako specjaliści w zakresie planowania i komercjalizacji oraz zarządzania, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala.

Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok.  15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. Najnowszy N-Park w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, otwarto jesienią 2021. Z kolei w Poznaniu przy ul. Promienistej zakończono w 2021 modernizację i rekomercjalizację pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD i Inmedio. Trwa także budowa N-Parku w podwrocławskich Łanach oraz w Pszczynie, otwarcia planowane są na wiosnę 2022. Napollo jest także właścicielem galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych. Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział