PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Metamorfozy i wielkie przemiany w Lublin Plaza

Wakacyjne wyjazdy zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi pojawiają się pomysły na odświeżenie swojego wyglądu. Dlatego w Lublin Plaza trwa właśnie wyjątkowa akcja: #PlazaAtelier! To tutaj klienci mogą poddać się metamorfozom pod okiem specjalistów. Od 3 do 18 czerwca posiadacze Multi!Apki mogą zapisać się na bezpłatne konsultacje u stylistki oraz skorzystać z usług kosmetyczki i badania skóry, z kolei na zwycięzców Facebookowego konkursu czekają wielkie przemiany ze stylistką Martą Zalegą, na stałe współpracującą z największymi stacjami telewizyjnymi, czuwającą nad wizerunkiem osób publicznych oraz prowadzącą szkolenia z wizerunku biznesowego.

Osobom myślącym o odświeżeniu swojego wyglądu lub garderoby Lublin Plaza poleca profil Facebookowy Lublin Plaza.

Metamorfozy w #PlazaAtelier

Odpowiadając na pytanie konkursowe można zyskać szansę na wygranie wielkiej metamorfozy pod okiem stylistki Marty Zalegi. Całość przemiany zostanie zwieńczona profesjonalną sesją zdjęciową. W ramach akcji przewidziano dodatkowe niespodzianki od marek: Solar, Wojas, Venezia, Jean Louis David, Sephora, Douglas i Kazar.

Przestrzeń #PlazaAtelier jest też szansą do skorzystania z mini-metamorfoz – posiadacze Multi!Apki mogą zapisać się na bezpłatne konsultacje ze stylistką oraz oddać się w ręce kosmetyczki. Metamorfozy będą dokumentowane przez fotografa: uczestnikom zostaną wykonane zdjęcia „przed” i „po”. #PlazaAtelier otwarte jest w godzinach 11:00-19:00 (z wyłączaniem niedziel i Bożego Ciała).

Dodatkowe benefity

Centrum Lublin Plaza przygotowało także akcję paragonową. Za okazaniem paragonu w Punkcie Obsługi Promocji hostessie odebrać można karty podarunkowe  na zakupy. Przewidziano także nagrody za dołączenie do programu lojalnościowego Multi!Apka. Szczegóły na www.lublinplaza.pl oraz profilu Facebook @Plaza.Lublin

W akcji #PlazaAtelier biorą udział liczni partnerzy, m.in.: Sephora, Douglas, Wojas, Solar, Venezia, Molton, Kazar, Fryzjer Jean Louis David oraz Mohito. Ich kolekcje i ofertę będzie można zobaczyć w wydzielonej strefie showroomu.

Pamiątkowe zdjęcie

Przestrzeń #PlazaAtelier obejmuje też ściankę dla Instagramowych poszukiwaczy ciekawych selfie pointów – przykuwające uwagę tropikalne tło świetnie wpisuje się w letnie trendy. Możliwość ustawienia świateł fotograficznych sprawia, że każdy z gości może zrobić sobie piękne, pamiątkowe zdjęcie #lublinplaza.

PARTNER PORTALU

100 sklepów i kino

Centrum handlowe Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych lublinian. W 2020 roku otrzymało nominację do Nagrody Miasta Lublin dla Mecenasa Kultury 2019. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit. W Lublin Plaza obecne są znane marki takie jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe, a wśród nich TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Venezia, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział