Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Genesis Property przygotowuje Park Handlowy w Ropczycach

Inwestor przygotowuje się do realizacji Parku Handlowego w Ropczycach (woj.podkarpackie) przy ulicy Kolejowej. Obiekt będzie miał ponad 7000 GLA oraz około 200 miejsc postojowych. Otwarcie centrum handlowego dla klientów planowane jest pod koniec 2023r.

– Nasza nowa inwestycja zlokalizowana będzie w Ropczycach. Dostrzegamy bardzo duży potencjał handlowy w samym mieście, ale także okolicznych miejscowościach. W Ropczycach brakuje nowoczesnych powierzchni handlowych i właśnie dlatego wybraliśmy to miejsce na kolejną naszą inwestycję. Park handlowy będzie dość duży i będzie oferował ponad 7000m2 powierzchni najmu. Położony będzie przy ulicy Kolejowej w bezpośrednim sąsiedztwie największego osiedla mieszkaniowego. Dodatkowym atutem lokalizacji będzie połączenie ulicy Kolejowej z autostradą A4 poprzez projektowany węzeł w Ostrowie, co zwiększy zasięg oddziaływania centrum handlowego i ułatwi dojazd klientom z regionu – mówi Juliusz Wawrzyniak, Prezes Zarządu Genesis Property.

-Jesteśmy obecnie w fazie projektowania, którą powinniśmy zakończyć jeszcze w tym roku. Wielkie otwarcie dla klientów chcemy, aby nastąpiło jeszcze w 2023r. Wierzę, że ten ambitny plan uda się zrealizować, tak aby nie zawieść zaufania naszych najemców, którzy liczą na szybką możliwość rozpoczęcia działalności w naszym parku handlowym – dodaje Juliusz Wawrzyniak.
Działalność Genesis Property

Genesis Property Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji obiektów komercyjnych. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji centrów handlowych typu convenience, obiektów handlowych z branży spożywczo-usługowej, restauracji typu fast food oraz stacji paliw.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział