PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Nowa Dyrektor Działu Zakupów w MediaMarktSaturn Polska

Do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączyła Emilia Pawlak, która z dniem 1. lipca br. objęła funkcję Dyrektora Działu Zakupu. W ramach realizacji swoich zadań będzie zarządzała zakupami oraz planowaniem popytu.

Emilia Pawlak ma wieloletnie doświadczenie w handlu online i offline, które zdobyła na stanowiskach kierowniczych m.in. w Empik S.A., DOZ S.A., Natura Sp. z o.o. i Jeronimo Martins Polska S.A. Dzięki jej fachowemu wsparciu MediaMarktSaturn Polska będzie skutecznie kontynuować rozwój w ramach strategii omnichannel.

– Cieszę się, że mogę być częścią tak energetycznego zespołu. Elektronika użytkowa to wymagający segment rynku, który podlega nieustannym zmianom, oferuje przy tym możliwość realizacji ambitnych celów i jest fascynującym wyzwaniem zawodowym – podkreśla Emilia Pawlak, Dyrektor Działu Zakupów w MediaMarktSaturn Polska.

Emilia Pawlak jest absolwentką Finansów i Bankowości na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Zarządzania na Uniwersytecie w Lizbonie (Portugalia), gdzie rozpoczęła karierę zawodową programem stażowym w Jeronimo Martins. Ukończyła też studia podyplomowe na kierunku Marketing Online na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako Dyrektor Działu Zakupu, Emilia Pawlak będzie raportowała bezpośrednio do Andrzeja Jackiewicza, Prezesa Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

O MediaMarktSaturn Polska

MediaMarktSaturn Polska jest częścią MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), lidera na rynku elektroniki użytkowej w Europie. W Polsce grupa prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom szerokiej grupy użytkowników nowych technologii, oferując bogatą ofertę produktów i związanych z nimi usług.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział