PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

MediaMarkt rozwija usługi dla biznesu

Zapotrzebowanie na nowe technologie w sektorach biznesowym i instytucjonalnym stale rośnie. Wg prognoz Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych sprzedaż wysoko wyspecjalizowanych rozwiązań i usług w modelu B2B w najbliższych latach utrzyma tendencję rozwojową. W odpowiedzi na ten trend MediaMarkt rozszerza ofertę dla klientów biznesowych, obejmującą kompletną gamę produktów i usług oraz wsparcie kompetentnego zespołu doradców.

W firmach i instytucjach na całym świecie pandemia, konieczność automatyzacji procesów oraz wzrost znaczenia Cyber Security, gwałtownie wzmogły potrzeby rozwoju i modernizacji zaplecza technologicznego. Specjalistyczna sieć MediaMarkt, dysponując produktami, usługami, wiedzą fachowców oraz narzędziami finansowania, poza ofertą dla indywidulanych użytkowników nowych technologii rozwija również rozwiązania dla klientów w modelu B2B.

– W MediaMarkt kompleksowo podchodzimy do potrzeb i oczekiwań zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, oferując najwyższą jakość obsługi. Przedsiębiorcy oczekują pełnego wsparcia w całej ścieżce zakupowej, dostępności produktów i rozwiązań optymalnych dla ich specyfiki działalności, a my jesteśmy w stanie im to zapewnić. Chcemy być pierwszym wyborem dla biznesu, dlatego pracujemy nad doskonaleniem doświadczeń zakupowych klientów we wszystkich punktach styku z marką, m.in. przez rozwój kompleksowej oferty, usprawnienie procesów, logistyki czy doskonalenie standardów obsługi dla biznesu – mówi Daniel Mikołajczyk, Dyrektor Operacyjny MediaMarkt Saturn Polska.

Oferta MediaMarkt daje klientom biznesowym praktycznie nieograniczone możliwości i została skonfigurowana tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorcy. Wśród kompleksowych rozwiązań małe i większe firmy uzyskają w MediaMarkt m.in. narzędzia pracy dla biznesu, dopasowane rozwiązania technologiczne dla biur i lokali usługowych,
produkty do programów lojalnościowych, biznesowe karty podarunkowe, udział w przetargach.

Nowe usługi w MediaMarkt

MediaMarkt zapewnia też klientom B2B profesjonalne wsparcie opiekuna biznesowego, aby jak najlepiej odpowiedzieć na ich konkretne potrzeby. Kontakt z doradcami jest możliwy za pośrednictwem strony www: https://mediamarkt.pl/dla-firm. Bogatą ofertę produktową uzupełniają rolę odgrywają usługi, a wśród nich m.in.: szybka i bezpieczna dostawa, instalacja urządzeń AGD/RTV, przygotowanie sprzętu IT do użytkowania i zabezpieczenie ekranu rozszerzona gwarancja wsparcie posprzedażowe, naprawy pogwarancyjne.

Usługi są tak dopasowane, by klient mógł możliwie najbardziej efektywnie i bezproblemowo korzystać z rozwiązań sprzętowych. Istotnym elementem oferty MediaMarkt są zróżnicowane opcje finansowania. Sieć oferuje odroczony termin płatności, zarówno dla administracji państwowej, jak i firm prywatnych. Kolejną formą wsparcia jest leasing, dostępny zarówno przy zakupach w sklepach stacjonarnych, jak i online.

MediaMarkt prowadzi i rozwija biznes w sposób zrównoważony, będąc odpowiedzialnym przedsiębiorstwem, wiarygodnym partnerem dla klientów i dostawców, a także odpowiedzialnym pracodawcą. Stale poszerza ofertę urządzeń przyjaznych środowisku naturalnemu, zużywających mniej energii elektrycznej i wody. Zachęca także klientów, zarówno tych indywidulanych, jak i biznesowych, do wybierania produktów i usług, które wspierają styl życia zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu MediaMarkt wprowadził specjalne oznaczenia BetterWay dla produktów, które produkowane są w sposobów zrównoważony lub znacząco przyczyniają się do chociażby oszczędzania energii. To również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących realnych oszczędności i odpowiedzialnej oferty.

O MediaMarkt

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się prekursorem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. Marka stawia sobie jako cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na platformie internetowej mediamarkt.pl. W 2022 r. MediaMarkt po raz kolejny otrzymał tytuł Gwiazda Jakości Obsługi. Nagroda przyznana została w efekcie badania konsumentów, którzy wysoko ocenili jakość obsługi w sklepach należących do marki. MediaMarkt jest także zdobywcą tytułu Superbrands 2021, przyznawanego najsilniejszym i najlepiej postrzeganym przez konsumentów markom na polskim rynku oraz Złoty Laur Konsumenta 2022, również przyznawanego na podstawie badania sondażowego wśród konsumentów.

PARTNER PORTALU

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział