Joanna Brodzik ambasadorką marki KODANO Optyk

Aktorka, Joanna Brodzik, znana m.in. z seriali Kasia i Tomek oraz Magda M., została twarzą polskiej sieci salonów KODANO Optyk. W ramach długofalowej współpracy ambasadorka będzie promowała nie tylko salony optyczne, ale również markę okularów Marie Bocquel

– Cieszę się ogromnie,że zostałam ambasadorką Kodano Optyk. Dzięki tej współpracy przekonałam się, że dobór okularów może być prawdziwą przyjemnością, jeśli tylko otrzymamy wsparcie specjalistów oraz fachowe doradztwo. Wierzę, że wspólnie zachęcimy innych, by zadbali o wzrok. Tak, aby móc widzieć świat wyraźnie. – mówi Joanna Brodzik. 

Współpraca, która rozpoczęła się z początkiem września, obejmuje pełen obszar realizowanych przez markę działań marketingowych. Zdjęcia z wizerunkiem Joanny Brodzik, promujące KODANO można zobaczyć m.in. w witrynach salonów optycznych, kampaniach outdoorowych i materiałach promocyjnych online. Aktorka bierze również udział w kampanii reklamowej nowej linii okularów Marie Bocquel na YouTubie. 

Grupa KODANO działa na rynku od 2004 roku i jest liderem w sprzedaży soczewek kontaktowych oraz okularów korekcyjnych pod marką KODANO.pl oraz drugą w Polsce siecią salonów optycznych.

Newsletter

Codzienny newsletter profesjonalistów rynku centrów handlowych