Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

W Galerii Północnej otwarto „Dyniowy ogród”

To nie plan amerykańskiego filmu, a jesienna atrakcja Północnej, jedna z największych tego typu w Warszawie. Na dachu galerii handlowej działa już klimatyczny „Dyniowy ogród”. Można go bezpłatnie odwiedzać do 30 października.

Na dachu galerii otwarto właśnie „Dyniowy ogród”, wyjątkowe miejsce, w którym doskonale poczuje się każda jesieniara i każdy jesieniarz. Pomaga w tym klimatyczna scenografia rodem z hollywoodzkich produkcji, w której roi się od dyń – małych, dużych i gigantycznych, a także wrzosów, snopków słomy i innych dekoracji, a przede wszystkim atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Zabawa na dachu galerii

– Już po raz trzeci otworzyliśmy „Dyniowy ogród” i podobnie jak w latach ubiegłych działać będzie do ostatniej niedzieli października. Coś dla siebie znajdą w nim zarówno najmłodsi, spragnieni dobrej zabawy „pod chmurką”, jak również dorośli. Ogród to bowiem idealne miejsce do relaksu, spaceru całą rodziną i spotkań w sercu gwarnego miasta – mówi Barbara Andrzejewska, marketing manager Galerii Północnej.

Niemal 200 najemców

Galeria Północna to nowoczesne rodzinne centrum handlowe w północnej części Warszawy, pierwsze czwartej generacji w tej części miasta. Mający 64,8 tys. m kw. obiekt stworzony został z myślą o osobach uwielbiających zakupy, ale także aktywną formę spędzania czasu wolnego. Na ofertę galerii, obejmującą aż 15 segmentów, składa się dziś niemal 200 najemców.

W portfelu GTC

Grupa GTC jest wiodącym inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu 25 lat działalności, GTC wybudował w Europie Środkowo-Wschodniej 77 nowoczesnych obiektów biurowych i handlowych o wysokim standardzie, o łącznej powierzchni około 1,4 mln m kw.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział