Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Sieć klubów fitness Just GYM realizuje plan ekspansji

Ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM otworzyła swój 27. klub. Nową placówkę uruchomiono 23 listopada 2022 r. w Gnieźnie. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to ponad 1 400 m2 i zapewnia on komfortowy trening w różnych strefach, zajęcia grupowe na komfortowej sali fitness oraz przestronne szatnie wraz z prysznicami. 

– Jest to pierwszy obiekt sieci Just GYM w Gnieźnie – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. 

Ekspansja w duchu zrównoważonego rozwoju

– Kontynuujemy ekspansję w duchu zrównoważonego rozwoju dlatego zwiększanie efektywności energetycznej nadal jest jednym z naszych priorytetów przy realizacjach naszych klubów. Zużycie mediów to obecnie jeden z największych kosztów, jakie ponoszą nasze obiekty. Dlatego ciągle pracujemy nad doskonaleniem standardu technicznego tak, aby optymalizować ich działanie – dodaje Paweł Ciszek. W nowym projekcie w Gnieźnie wdrożyliśmy nowoczesne oświetlenie, które działa tylko wtedy, gdy jest potrzebne. Dodatkowo wykorzystujemy włączniki czasowe i napowietrzanie wody, aby zmniejszać jej zużycie. Jestem pewien, że znacząco wpłynie to na lepsze wyniki operacyjne tego klubu – zaznacza Prezes Zarządu. Nadal jednym z naszych celów jest wygoda i zadowolenie naszych klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad naszą stroną internetową, która jest główną platformą informacyjną dla naszych klubowiczów. Poprawiamy jej UX i optymalizujemy proces zakupu karnetu, aby całość była przejrzysta, wygodna i przyjazna użytkownikowi. Wdrożyliśmy także czat online, dzięki któremu obsługa klienta jest jeszcze szybsza i na najwyższym poziomie.

Just GYM jest 5. rok na rynku

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.