Wkrótce SCF 2024 Fall

Leasing, inwestycje, zarządzanie. Trwa rejestracja uczestników na najważniejsze spotkanie decydentów rynku centrów handlowych. 1400 uczestników. 25-26.09.24, Warszawa, Expo XXI.

Rejestracja uczestników

Sieć klubów fitness Just GYM realizuje plan ekspansji

Ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM otworzyła swój 27. klub. Nową placówkę uruchomiono 23 listopada 2022 r. w Gnieźnie. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to ponad 1 400 m2 i zapewnia on komfortowy trening w różnych strefach, zajęcia grupowe na komfortowej sali fitness oraz przestronne szatnie wraz z prysznicami. 

– Jest to pierwszy obiekt sieci Just GYM w Gnieźnie – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. 

Ekspansja w duchu zrównoważonego rozwoju

– Kontynuujemy ekspansję w duchu zrównoważonego rozwoju dlatego zwiększanie efektywności energetycznej nadal jest jednym z naszych priorytetów przy realizacjach naszych klubów. Zużycie mediów to obecnie jeden z największych kosztów, jakie ponoszą nasze obiekty. Dlatego ciągle pracujemy nad doskonaleniem standardu technicznego tak, aby optymalizować ich działanie – dodaje Paweł Ciszek. W nowym projekcie w Gnieźnie wdrożyliśmy nowoczesne oświetlenie, które działa tylko wtedy, gdy jest potrzebne. Dodatkowo wykorzystujemy włączniki czasowe i napowietrzanie wody, aby zmniejszać jej zużycie. Jestem pewien, że znacząco wpłynie to na lepsze wyniki operacyjne tego klubu – zaznacza Prezes Zarządu. Nadal jednym z naszych celów jest wygoda i zadowolenie naszych klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad naszą stroną internetową, która jest główną platformą informacyjną dla naszych klubowiczów. Poprawiamy jej UX i optymalizujemy proces zakupu karnetu, aby całość była przejrzysta, wygodna i przyjazna użytkownikowi. Wdrożyliśmy także czat online, dzięki któremu obsługa klienta jest jeszcze szybsza i na najwyższym poziomie.

Just GYM jest 5. rok na rynku

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.