Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

20 lat temu NEINVER stał na czele rozwoju branży outletowej w Polsce

Ponad 230,000 m² powierzchni handlowej wybudowanej i zarządzanej, inwestycje rzędu 1,5 mld złotych, 4 tysiące miejsc pracy i setki milionów klientów w czasie minionych 20 lat – NEINVER, wiodący operator centrów outletowych w Europie oraz lider rynku w Polsce i Hiszpanii, obchodzi 20. rocznicę obecności na polskim rynku.

Dokładnie 2 grudnia 2002 roku NEINVER otworzył FACTORY Ursus – pierwsze profesjonalne centrum outletowe w Polsce, dając początek powstania branży, która dzisiaj zajmuje jedno
z czołowych punktów na handlowej mapie kraju.

– Wejście do Polski było kamieniem milowym dla NEINVER. Wraz z otwarciem FACTORY Ursus w Warszawie wyznaczyło bowiem początek europejskiej ekspansji firmy i utorowało drogę do wprowadzenia zupełnie nowej koncepcji sprzedażowej, zarówno dla konsumentów, jak i marek. Mając za sobą wspaniałe 20 lat doświadczenia na polskim rynku, nie przestaliśmy się rozwijać i wprowadzać innowacje, kierując się charakterystycznym dla nas duchem przedsiębiorczości. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, przedstawicielom marek, partnerom biznesowym i zespołowi NEINVER za tak bliską współpracę w budowaniu sukcesu branży outletowej w Polsce – mówi Daniel Losantos, CEO NEINVER.

Oferta Centrów FACTORY

FACTORY to najsilniejsza, największa i najlepiej rozpoznawalna marka centrów wyprzedażowych w Polsce. Centra odwiedzają każdego roku miliony klientów, generując obrót liczony w setkach milionów euro. To salony outletowe niemal wszystkich branż, wśród których znajdują się takie marki, jak: Karl Lagerfeld, Hugo Boss, Calvin Klein, Trussardi, Guess, Lacoste, Marc’O Polo, Tommy Hilfiger, czy adidas, Nike, Reebok i Puma.

– Centra FACTORY to miejsca słynące z oferty topowych salonów outletowych, zawsze atrakcyjnych cen, udanych debiutów światowych marek na polskim rynku i zakupów generujących pozytywne emocje. Nasze outlety zapewniają dokładnie to, czego poszukują klienci: atrakcyjną kombinację produktu, ceny i doświadczenia, a pierwszy polski outlet- FACTORY Ursus – od 20 lat działa w świetnej formie. Duże zainteresowanie klientów, najemców i przedstawicieli marek zawsze było impulsem do rozwoju FACTORY Ursus, które w tym czasie było dwukrotnie rozbudowywane, zyskując ofertę najbardziej pożądanych salonów outletowych na rynku – mówi Piotr Rębacz, dyrektor FACTORY Ursus, pierwszego centrum tego formatu na polskim rynku.

Outlety FACTORY są dzisiaj zlokalizowane w czterech polskich miastach: Warszawie (Annopol i Ursus), Krakowie, Poznaniu i Gliwicach, zajmując łączną powierzchnię 87 000 m². Jednak NEINVER w Polsce zbudował znacznie więcej obiektów handlowych. To również outlet FACTORY we Wrocławiu, parki handlowe Futura we Wrocławiu i Krakowie, Galeria Katowicka na Śląsku i Galeria Malta w Poznaniu.

O NEINVER

NEINVER to hiszpańska, międzynarodowa firma specjalizująca się w budowie oraz inwestycjach na rynku nieruchomości i zarządzaniu nimi. Czołowy operator centrów outlet w Hiszpanii i Polsce, posiada dwie marki własne: The Style Outlets i FACTORY. Spółka NEINVER, założona w 1969 roku, zarządza 17 centrami outlet i 4 parkami handlowymi, współpracując z ponad 800 markami w sześciu krajach europejskich: Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii i Holandii. W ramach zaangażowania w zrównoważony rozwój, strategia firmy Building Tomorrow ma na celu wywarcie pozytywnego wpływu na społeczeństwo i środowisko naturalne, zwiększenie odporności firmy na trudności rynkowe oraz podniesienie zaangażowania pracowników.

NEINVER w Polsce zarządza siecią pięciu outletów FACTORY: w Warszawie (Annopol i Ursus), Krakowie, Poznaniu i Gliwicach oraz parkiem handlowym Futura w Krakowie.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział