Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Sunset Suits optymalizuje sieć

Otwarcie kolejnego salonu Sunset Suits to efekt realizacji kolejnego kroku w ramach strategii opartej na optymalizacji sieci. Właściciele Giacomo Conti oraz Sunset Suits w dalszym ciągu podejmują działania zmierzające do ulepszenia działalności obu brandów.

Tym razem fani mody męskiej będą mogli odwiedzić i przymierzyć ulubione stylizacje w salonie Sunset Suits, który od niedawna otwarty został w galerii Karolinka w Opolu. Jest to również realizacja założenia, którego podstawą jest powstawanie salonów Sunset Suits obok już działających Giacomo Conti. Uzupełnienie się w tym względzie jest jednym z założeń strategii zrównoważonego rozwoju i zwiększania efektywności logistycznej oraz sprzedażowej danych lokalizacji.
Otwarcie jest także odpowiedzią na gorący okres świątecznych zakupów. Właściciele marki chcą zapewnić swoich klientom bogaty wybór spośród zimowej kolekcji ubrań oraz dodatków. Podobnie jak w zeszłym roku dostępne będą świąteczne zestawy, które idealnie sprawdzą się w formie podarunku dla najbliższych.

Sunset Suits to ponadczasowa elegancja, klasyczny design, niezwykła dbałość o szczegóły bazująca na sztuce krawiectwa na najwyższym poziomie. Marka, która w swoje wyjątkowe kreacje ubrała już wiele pokoleń mężczyzn. To także idea łączenia tradycji i nowatorstwa dla panów oczekujących bezkompromisowej elegancji w każdej sytuacji.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział