Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Gemini Park Tychy rozszerzy ofertę usługową

Oferta usługowa Gemini Park Tychy zaspokaja coraz więcej potrzeb lokalnego rynku. Już niebawem segment ten zyska kolejny, atrakcyjny punkt. Dział leasingu Gemini Holding podpisał właśnie umowę najmu z PGNiG, które stworzy w galerii Biuro Obsługi Klienta. Nowy najemca zajmie powierzchnię 142 m kw.

– Lokale usługowe należą dziś do grona jedynych z najchętniej odwiedzanych miejsc w Gemini Park, dlatego stale wzmacniamy i poszerzamy ten segment tak, aby był on możliwie najbardziej kompleksowy i komfortowy, dając szansę załatwienia wielu ważnych spraw pod jednym dachem – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

– Za sprawą nowej umowy i planowanego na I kwartał 2023 r. otwarcia wzbogacimy ten obszar naszego tenant-mix’u o doskonale znaną, polską markę. PGNiG będzie drugim sprzedawcą energii, który ulokuje swój punkt w tyskim obiekcie. Tym samym odwiedzający obiekt będą mieli dostęp do jeszcze szerszego katalogu usług tego typu – dodaje.

Biuro Obsługi Klienta PGNiG, które powstanie w Gemini Park, oferować będzie produkty spółki i jej usługi.  Na miejscu będzie można liczyć na kompleksową pomoc i obsługę w zakresie m.in. zawarcia umowy na dostawę paliwa gazowego, a także uzyskać informacje na temat obowiązującej taryfy i cenników, dodatkowych usług i produktów, rozliczeń i pozostałych spraw wynikających z zawarcia umowy., 

– Pojawienie się kolejnego dostawcy mediów w naszej ofercie usługowej, rozszerza jednocześnie funkcje naszego obiektu i jego ofertę. Centrum handlowe staje się bowiem miejscem, w którym można zadbać o swoje codzienne sprawy związane z gospodarstwem domowym czy firmą. To jeden z kierunków, który ostatnimi czasy umacniamy – dodaje. 

Widać to w tenant-mixie. Segment usługowy już dziś składa się z 30 najemców. Odwiedzający centrum znajdą tu kompletną ofertę teleoperatorów – Orange, Play, T-Mobile. W galerii ulokowali się też operatorzy telewizji cyfrowej Canal+, Puls/Polsat Box, biura podróży TUI, Itaka, Coral Travel, Rainbow Tours, a także mBank, bankomaty Euronet i PKO, Poczta Polska, Lotto oraz Tauron.SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział