Wkrótce SCF 2024 Fall

Leasing, inwestycje, zarządzanie. Trwa rejestracja uczestników na najważniejsze spotkanie decydentów rynku centrów handlowych. 1400 uczestników. 25-26.09.24, Warszawa, Expo XXI.

Rejestracja uczestników

Just GYM ma już 28 siłowni

Ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM otworzyła swój 28. klub, tym razem w Bielsku-Białej. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to niemal 2.300 m2 , co plasuje klub jako jeden z największych w mieście.

– Ten lokal to jeden z najbardziej przestronnych i komfortowych klubów naszej sieci – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. 

-Jest to nasza piąta siłownia na terenie województwa śląskiego i jednocześnie najbardziej wysunięta na południe Polski. Dzięki przeszklonym wnętrzom można trenować z pięknym widokiem na góry. Nie ustajemy w staraniach, aby nasze kluby oferowały najwyższą jakość przy atrakcyjnej cenie dla konsumenta – dodaje Paweł Ciszek.

W bielskim klubie znajduje się kilka stref treningowych, każda wyposażona w sprzęt z najwyższej półki, jak Matrix czy Escape. Klub, który znajduje się w Gemini Park, oferuje także komfortowe szatnie wraz z prysznicami, bezpłatny dostęp do wifi oraz bezpłatny parking.

– Nie zapominamy o zrównoważonym rozwoju – nasze oświetlenie posiada czujniki ruchu, krany mają zamontowane perlatory oraz czasowe włączniki, a wodę podgrzewa system pomp ciepła. Dzięki temu optymalizujemy koszty i jednocześnie dbamy o planetę. Nasz klub jest w pełni automatyczny – nie trzeba posiadać karty członkowskiej ani dokumentów, klubowicz wchodzi na odcisk palca przypisany w systemie. Dzięki temu można u nas trenować o każdej porze dnia i nocy. – mówi Paweł Ciszek.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Newsletter SCF News

Obserwuj rynek centrów handlowych

Dołącz do ponad 7000 czytelników i otrzymuj codzienny, bezpłatny newsletter

Zapisz