Newsletter SCF News
Dołącz do 7000 odbiorców!

Just GYM ma już 28 siłowni

Ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM otworzyła swój 28. klub, tym razem w Bielsku-Białej. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to niemal 2.300 m2 , co plasuje klub jako jeden z największych w mieście.

– Ten lokal to jeden z najbardziej przestronnych i komfortowych klubów naszej sieci – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. 

-Jest to nasza piąta siłownia na terenie województwa śląskiego i jednocześnie najbardziej wysunięta na południe Polski. Dzięki przeszklonym wnętrzom można trenować z pięknym widokiem na góry. Nie ustajemy w staraniach, aby nasze kluby oferowały najwyższą jakość przy atrakcyjnej cenie dla konsumenta – dodaje Paweł Ciszek.

W bielskim klubie znajduje się kilka stref treningowych, każda wyposażona w sprzęt z najwyższej półki, jak Matrix czy Escape. Klub, który znajduje się w Gemini Park, oferuje także komfortowe szatnie wraz z prysznicami, bezpłatny dostęp do wifi oraz bezpłatny parking.

– Nie zapominamy o zrównoważonym rozwoju – nasze oświetlenie posiada czujniki ruchu, krany mają zamontowane perlatory oraz czasowe włączniki, a wodę podgrzewa system pomp ciepła. Dzięki temu optymalizujemy koszty i jednocześnie dbamy o planetę. Nasz klub jest w pełni automatyczny – nie trzeba posiadać karty członkowskiej ani dokumentów, klubowicz wchodzi na odcisk palca przypisany w systemie. Dzięki temu można u nas trenować o każdej porze dnia i nocy. – mówi Paweł Ciszek.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

SCF 2024 Spring: Trwa rejestracja uczestników i partnerów!

9-10.04.24 r. Legia Warszawa

Najważniejsze wiosenne spotkanie rynku centrów handlowych,  9-10 kwietnia 2024, Legia Warszawa. Jak co roku targi, konferencja system umawiania spotkań i afterparty.

Rejestracja uczestników
Zamów pakiet partnera

Apsys partnerem strategicznym najnowszego wydania!

SCF Magazine nr 4/2023

SCF Magazine to czasopismo skierowane do najemców, deweloperów oraz firm zarządzających centrami handlowymi. Pierwszy numer magazynu ukazał się w roku 2005. Nakład to 3000 egz. Bezpłatna subskrypcja przysługuje uczestnikom SCF Fall oraz SCF Spring, najemcom oraz zarządcom centrów handlowych. Zapraszamy do reklamy oraz bezpłatnej subskrypcji.

Czytaj online
Zostań partnerem