Castorama Polska wzmacnia zarządzanie

Od 1 stycznia 2023 r. Castorama Polska wdrożyła zmiany w Komitecie Dyrekcji. Dotychczasowy Dyrektor Administracyjno-Finansowy Łukasz Sas-Topolnicki objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego, Dyrektor ds. ITi Transformacji Michał Ślawski objął rolę Dyrektora Administracyjno-Finansowego, a Sławomir Rogowiec Dyrektor ds. Personalnych i Odpowiedzialności Społecznej został powołany na nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Klientów Profesjonalistów i Odpowiedzialnego Biznesu. Nową osobą w Komitecie Dyrekcji jest Karolina Urbańska dotychczasowa Dyrektor ds. Komunikacji i Kultury Organizacyjnej, która od Nowego Roku objęła funkcję Dyrektor ds. Personalnych.

„Dziękuję każdemu z Liderów za wszystko, co wnieśli w rozwój naszej firmy na swoich dotychczasowych stanowiskach i życzę wszystkiego najlepszego w nowych rolach.”  – mówi Pascal Gil Dyrektor Generalny Castorama Polska.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Castorama Polska jest największą siecią sklepów kategorii Home Improvement (DIY) w Polsce i liderem rynku. Polska firma jest częścią Grupy Kingfisher, posiadającej ponad 1500 sklepów w 8 państwach. Sieć prowadzi sprzedaż obecnie poprzez 97 sklepów w kraju i sklep internetowy castorama.pl.

Castorama oferuje Klientom kompleksowe wsparcie w ulepszaniu warunków mieszkaniowych. Bogata gama produktów i usług dostarcza Klientom wszystkiego, czego potrzebują na każdym etapie budowy, remontu czy urządzania wnętrz i ogrodów. Oferta sieci zapewnia kompleksowość usług, od projektu po transport i montaż – Castorama to przede wszystkim dostępność bogatej oferty ulubionych produktów, ciekawy design i jakość w najlepszej cenie.

Sieć sklepów Castorama już od 25 lat wspiera metamorfozy polskich domów, kierując się wartościami: jakością, wspólnotą, prostotą, pokorąi otwartością.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział