Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Sierra Balmain łączy siły z NEPI Rockcastle w zarządzaniu Forum Gdańsk

W styczniu 2023 roku Sierra Balmain rozpoczęła współpracę w zakresie zarządzania umowami najmu oraz świadczenia usług finansowych i księgowości korporacyjnej dla centrum handlowego Forum Gdańsk, należącego do NEPI Rockcastle.

Z dniem 1 stycznia 2023 roku, spółka Sierra Balmain objęła częściowe zarządzanie centrum handlowym Forum Gdańsk. To kolejny obiekt handlowy, po CH Solaris oraz CH Karolinka w Opolu, a także CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej, który fundusz NEPI Rockcastle przekazał w zarządzanie Sierra Balmain. Dzięki nowemu kontraktowi łączna powierzchnia handlowa, którą zarządza Sierra Balmain zwiększyła się do ponad 630 000 m2. 

„Uzyskanie kolejnego mandatu zarządczego w Europie Środkowej to dla nas zaszczyt. Dzięki konsekwentnej realizacji strategii rozwoju możemy pochwalić się już 22. centrum handlowym w naszym portfolio. Systematycznie umacniamy pozycję Sierra Balmain jako lidera w dziedzinie zarządzania centrami handlowymi. Bardzo cieszy nas fakt, że NEPI Rockcastle już po raz kolejny powierzył nam zarządzanie swoimi aktywami i zapewniamy, że Sierra Balmain wykorzysta całe know-how swojego zespołu, by zapewnić Forum Gdańsk usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasze działania przyniosą korzyści zarówno najemcom, jak i właścicielowi obiektu” – mówi Tim Rylance, Managing Director, Sierra Balmain Property Management.

Forum Gdańsk jest jedną z najnowocześniejszych galerii w Polsce. Należy też do największych centrów handlowych w Trójmieście i na północy kraju. Na powierzchni 63 500 m2 skupia blisko 200 sklepów i punktów usługowych. 

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział