Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Wielki finał WOŚP w Galerii Wiślanka 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już 31. raz. W tym roku fundacja będzie zbierać pieniądze na walkę z sepsą. Podobnie jak w latach poprzednich do aktywnego wsparcia WOŚP włączyła się Galeria Wiślanka, która będzie grać z fundacją Jurka Owsiaka aż dwa dni.  W sobotę na terenie centrum handlowego odbędzie się koncert, któremu towarzyszyć będą bezpłatne konsultacje medyczne dla klientów. Z kolei w dzień finału będzie można posłuchać muzyki na żywo, podziwiać pokazy taneczne oraz wziąć udział w ekologicznych warsztatach pszczelarskich.  

Galeria Wiślanka od chwili otwarcia regularnie wspiera różnego typu działania pomocowe i akcje charytatywne organizowane na rzecz lokalnej społeczności. W styczniu każdego roku pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w Żorach gra także wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 

Z okazji wielkiego finału tej ogólnopolskiej inicjatywy, Galeria przygotowała już w najbliższy weekend prawdziwą moc atrakcji dla mieszkańców miasta.  

Już w sobotę o godz. 17 goście Galerii w czasie zakupów będą mogli usłyszeć na scenie pełne energii utwory lokalnego zespołu MuzyKajaka. Tego dnia wszyscy chętni w godz. 16-18 będą mogli także wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach dietetycznych oraz skorzystać z badania składu masy ciała. 

Z kolei w niedzielę Galeria Wiślanka stanie się sercem wydarzeń Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żorach. W dzień finału w centrum handlowym będzie można nie tylko spotkać wolontariuszy z puszkami orkiestry, ale także wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących oraz wielu innych atrakcjach. 

O godzinie 15 zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli wziąć udział w Warsztatach Pszczelarskich, które pomogą każdemu w przystępny sposób zrozumieć, jak istotne dla naszego ekosystemu są to owady. Od godziny 15.30 w Galerii trwać będą występy taneczne żorskich seniorów, a także odbędą się koncerty zespołu Magic Voice i  kapeli Reaktywacja. 

*****

Galeria Wiślanka to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Żorach, które oferuje klientom blisko 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), gdzie swoje salony otworzyli m.in.: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, New Yorker, Douglas, 4F, Big Star, Diverse, Wojas, Sizeer, Greenpoint, Quiosque, Esotiq, Triumph, CCC, Drogerie Polskie, Rossmann, KS Sport, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Kubenz, Home&You, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W najnowszym koncepcie handlowym otwarty został także popularny dyskont spożywczy Lidl, a na spragnionych kinowych premier czeka kino Helios. Ofertę gastronomiczną wzbogacają ponadto lokale m.in.: Pizza Hut, Makarun, Burger Route 66, American Ice Dream, Sopelek czy Lodomania. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Mallson Polska. 

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział