Giacomo Conti powraca do Zielonej Góry – nowy salon już niebawem

Właściciele Giacomo Conti nie zwalniają tempa i konsekwentnie działają w kierunku rozwoju sieci. Realizując założenia na 2023 rok, od początku lutego trwają prace budowlane nad nowym salonem w Zielonej Górze. Otwarcie lokalizacji zaplanowano na początek kwietnia.

Salon ten będzie odznaczał się przestronnością, zapewniając tym samym komfort podczas wykonywanych zakupów. W planach jest także kilka rozwiązań, które pomogą w korzystnej ekspozycji aktualnej kolekcji, a także usprawnią całą ścieżkę decyzyjną klienta. Sam salon zostanie zaaranżowany zgodnie z najnowszym standardem marki, wraz z nowymi elementami wyposażenia, które odświeżą wnętrze.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Wysoki standard obsługi zapewnią eksperci wizerunku, którzy pomogą dobrać odpowiednie stylizacje, zgodnie z rozmiarem oraz upodobaniami klienta.

Konsekwentnie realizowana strategia zrównoważonego wzrostu

Strategia zrównoważonego rozwoju oraz podejście ukierunkowane na maksymalizowanie efektywności sieci sprawiło, że Giacomo Conti otwiera swoje salony zarówno w nowych, jak i w znanych lokalizacjach. W najbliższym czasie fani marki mogą spodziewać się kolejnych informacji dotyczących rozwoju polskiego brandu. Zielona Góra to następny odważny krok, w kierunku poszerzania obszaru działalności. Będzie to 73 salon marki w Polsce oraz drugi w województwie lubuskim.

2023 rok pod znakiem dalszej optymalizacji i rozwoju sieci salonów

– W nowy rok weszliśmy aktywnie. Prowadzimy rozmowy z najemcami i finalizujemy umowy z galeriami handlowymi – w ramach otwarć, relokacji oraz remontów. W naszych działaniach stawiamy na przemyślane decyzje strategiczne, które prowadzą do ulepszenia wydajności sieci salonów. Zdajemy sobie sprawę, że sieć jest żywym organizmem. Dlatego tym bardziej działamy elastycznie i wciąż dostosowujemy się do dynamicznej sytuacji na rynku. – komentuje Zbigniew Markowski, jeden z właścicieli marek Giacomo Conti i Sunset Suits.

Rozwój w modelu omnichannel

Giacomo Conti to marka, która od lat funkcjonuje na rynku mody męskiej i ubiera mężczyzn w wyjątkowe kreacje, łączące w sobie tradycję polskiego krawiectwa z włoskim designem. Spółka konsekwentnie realizuje strategię omnichanel, dzięki czemu odpowiada na rosnące potrzeby klientów, gwarantując najwyższy poziom obsługi stacjonarnej, jak i online. Obecnie w portfolio marki znajduje się ponad 70 salonów zlokalizowanych w najlepszych lokalizacjach na terenie całej Polski.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział