Z początkiem marca ruszył nowoczesny system parkowania w Lublin Plaza

Centrum handlowe Lublin Plaza stawia na wygodne rozwiązania i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów z nowym systemem parkingowym. Już od 1 marca br. goście galerii mogą korzystać z parkingu bez konieczności pobierania biletu, dzięki systemowi kamer odczytującemu numer rejestracyjny pojazdu. Wprowadzone usprawnienia zapewnią również wygodne i bezpieczne formy płatności za postój.

Modernizacja systemu parkingowego, ma na celu usprawnienie komunikacji i łatwiejsze korzystanie z parkingu klientom galerii. Dzięki temu wizyta w centrum handlowym będzie bardziej komfortowa. Nowy system jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu, żeby opłacić postój w samoobsługowych kasach znajdujących się przy wyjściach z galerii na parking.

R E K L A M A
Food Fyrtel

Przy wjeździe na parking zostały umieszczone szlabany wraz z kamerami odczytującymi numer rejestracyjny auta. Otwarcie szlabanu następuje automatycznie po sczytaniu numeru rejestracyjnego.

Po zakończeniu zakupów w galerii należy udać się do kasy i wpisać numer rejestracyjny zaparkowanego pojazdu. Kolejnym krokiem jest wybranie zdjęcia tablicy rejestracyjnej swojego pojazdu oraz metody płatności. Klienci będą mogli zapłacić za parkowanie gotówką, kartą płatniczą lub BLIK-iem.

Opłata za parkowanie naliczana jest automatycznie od momentu wjazdu na parking. Pierwsza godzina parkowania kosztuje 2 złote, druga godzina 3 złote, a trzecia i każda kolejna kosztuje 4 złote.

Parking jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do zakończenia ostatniego seansu kinowego. Parking jest płatny od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy jest bezpłatny. Dla klientów kina i klubu fitness bezpłatny czas parkowania wynosi trzy godziny (w celu uzyskania rabatu należy zgłosić numer rejestracyjny pojazdu pracownikowi kina lub klubu fitness).

Położona w centrum miasta galeria Lublin Plaza posiada blisko 700 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu.

Szczegółowy cennik oraz nowe zasady parkowania znajdują się na stronie internetowej Lublin Plaza.

Centrum handlowe Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W 2020 roku otrzymało nominację do Nagrody Miasta Lublin dla Mecenasa Kultury 2019. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit. W Lublin Plaza obecne są znane marki takie jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe, a wśród nich TK Maxx, CCC, Reserved, Sinsay, Venezia, Sephora, Douglas i Hebe. Centrum posiada także szeroką ofertę optyków: Vision Express, Paris Optique, Kodano, Fielmann. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział