Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Smart Park w Zgorzelcu ma pozwolenie na budowę. Prace ruszą w II kwartale 2023

Budrem i Smart Park planują budowę parku handlowego w Zgorzelcu. Inwestycja uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2023 roku. Komercjalizacja przekroczyła już 80 procent. Wśród najemców znajdą się m.in. sklepy Pepco, Rossmann, Dealz, Kakadu Zoo, Tedi, Sinsay oraz salon Orange.

Smart Park stanie na działce przy ul. Księdza Jana Kozaka, w sąsiedztwie funkcjonujących sklepów Lidl i Aldi oraz największego skupiska osiedli mieszkaniowych w mieście. Park handlowy oferować będzie szeroki wybór sklepów i usług skierowanych do mieszkańców Zgorzelca, Görlitz i okolicznych miejscowości. Stopień komercjalizacji inwestycji jest wysoki i w marcu 2023 przekroczył już poziom 80 procent.

– Wspólna inwestycja Smart Park i Budrem to ważny impuls dla rozwoju gospodarczego regionu oraz poprawy jakości życia okolicznych mieszkańców. Obiekt nie tylko zapewni dostęp do bogatej oferty handlowej oraz usługowej, ale również wygeneruje nowe miejsca pracy oraz przyczyni się do wzrostu dochodów miasta. – Paweł Żerański – twórca sieci Smart Park

Inwestycja Smart Park i Budrem będzie realizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Projekt zakłada między innymi zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które pozwolą na istotne zmniejszenie zużycia energii.

Za przygotowanie koncepcji komercyjnej, wynajem powierzchni oraz przeprowadzenie procedur administracyjnych dla wszystkich projektów Smart Park odpowiada firma RG-Leasing.

RG-Leasing specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Firma świadczy profesjonalne usługi, począwszy od przeprowadzania analiz doradczych, studium wykonalności projektów, weryfikacji rynku, koordynację i obsługę procesu komercjalizacji, poprzez realizację i nadzór procesu inwestycyjnego wraz z późniejszą obsługą w zakresie Asset Management oraz przeprowadzaniem transakcji kupna a także sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział