Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Sieć klubów fitness Just GYM otwiera swoją 30. lokalizację. Tym razem w Galerii Emka w Koszalinie

20 kwietnia 2023 roku ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM otworzyła swoje 30. centrum fitness. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to ponad 2.000 m2, zatem jest to największy klub fitness w Koszalinie. Obiekt znajduje się w popularnej Galerii Emka.

„To dla nas wyjątkowe bo „okrągłe” otwarcie” – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. „Województwo zachodniopomorskie było dla naszej sieci do tej pory nieodkryte. Widzimy ogromny potencjał na tym runku, jak i obserwujemy duże zainteresowanie ze strony społeczności Koszalina – dodaje Paweł Ciszek. Niezmiennie oferujemy naszym klientom najwyższą jakość sprzętu i infrastruktury oraz pełną automatyzację klubu pozwalającą na korzystanie z siłownie przez 24/7. Zapewniamy też bezpłatny dostęp do wifi na terenie klubu oraz bezpłatny parking tuż przed obiektem: – dodaje Ciszek. 

„Długo i cierpliwie czekaliśmy na projekt rozbudowy w Galerii Emka realizowany przez LCP. Oceniając tradycję i potencjał tego miejsca najwyżej w całym mieście. Bardzo jesteśmy zadowoleni z finalnego kształtu, wykonania i charakteru inwestycji. Mamy nadzieję, że nasze nowoczesne centrum fitness w stanie się ulubionym miejscem na trening dla mieszkańców Koszalina i okolic – dodaje Prezes Just GYM. Nadal kontynuujemy ideę zrównoważonego rozwoju. Standardem w naszych centrach fitness stała się optymalizacja zużycia wody i prądu. Dodatkowo wykorzystujemy nowoczesne technologie pozwalające nam być bardziej ekologicznymi przy jednoczesnej redukcji kosztów zarządzania siecią. To jednak jest dla nas wyjątkowe otwarcie, rok 2022 sukcesywnie przybliżał nas do tego momentu, w którym jesteśmy teraz. Czyli do posiadania sieci 30 otwartych klubów fitness rozmieszczonych w całej Polsce. A to jeszcze nie koniec ponieważ w planach mamy dalszą ekspansję – mówi Prezes Just GYM.

Just GYM podczas zamknięcia klubów fitness, zadbał przede wszystkim o bezpieczeństwo klubowiczów, którzy będą mogli do nas wrócić i ćwiczyć. Przeprowadzona dezynfekcja klubów, maszyn, sprzętów i wszystkich powierzchni oraz wymiana filtrów w klimatyzacjach czy ponowne poddanie sprawdzeniu zgodności z certyfikatami, daje nam pewność oddania czystej i bezpiecznej siłowni dla ćwiczących.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział