Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

KLEPIERRE: nowy sklep Pepco wzmacnia mix najemców w Lublin Plaza

W sobotę 3 czerwca br. w centrum handlowym Lublin Plaza zostanie otwarty sklep Pepco. Nowy lokal będzie się znajdował na 2. piętrze galerii i zajmie powierzchnię niemal 500 m2. To jednak nie jedyny nowy najemca, który wzbogaci ofertę galerii Lublin Plaza w tym roku.

Pepco jest europejską siecią sklepów oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w niskich cenach. Co tydzień w sklepach pojawiają się setki nowych produktów, zaś co sezon marka przedstawia kilkadziesiąt atrakcyjnych kolekcji.

W najbliższych miesiącach miłośnicy mody mogą wypatrywać otwarcia salonu eobuwie.pl, oferującego kolekcje najlepszych polskich i światowych marek oraz sklepu HalfPrice – nowego konceptu w kategorii off-price. Klienci znajdą w nich szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Z kolei osoby żyjące aktywnie i poszukujące różnorodności, dla których indywidualny styl jest bardziej istotny niż zmieniające się trendy mody, mogą zainteresować się ofertą otwartego w kwietniu sklepu Diverse.

Ponadto, od lutego na smaczną przerwę między zakupami zaprasza Bistro Szwejk oferujące specjały kuchni polskiej, czeskiej i europejskiej, oparte na oryginalnych recepturach.

Centrum handlowe Lublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit. W Lublin Plaza obecne są znane marki takie jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz lubiane sklepy sieciowe, a wśród nich TK Maxx, CCC, Reserved, Sinsay, Venezia, Sephora, Douglas i Hebe. Centrum posiada także szeroką ofertę optyków: Vision Express, Paris Optique, Kodano, Fielmann. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział