Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

LPP: zmiany w Radzie Nadzorczej. Nowym członkiem RN została Jagoda Piechocka

W związku z rezygnacją Magdaleny Sekuły z pełnienia funkcji w Radzie Nadzorczej LPP i zmniejszenia liczby członków Rady Nadzorczej poniżej ustawowego minimum, Rada Nadzorcza powołała Jagodę Piechocką do pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej.

Kooptacja Jagody Piechockiej będzie poddana zatwierdzeniu przez najbliższe Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki.

Jagoda Piechocka jest absolwentką Politechniki Warszawskiej oraz HEC Paris w Paryżu. Doświadczenie zdobywała w branży IT m.in. jako analityk biznesowy w HURO oraz młodszy konsultant w IT.integro na przestrzeni lat 2018-2020. Od września 2021 r. do chwili obecnej zatrudniona jest na stanowisku IT Product Manager przez Procter Gamble, zarządzając globalnymi projektami IT.

Dodatkowo, pełni także funkcję Prezesa Zarządu spółki AMA Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, która prowadzi działalność doradczą oraz inwestycyjną w zakresie nieruchomości, a także Wiceprezesa Zarządu spółek Family Investments sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie oraz Family Investments 2 sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, które prowadzą działalność inwestycyjną na rynku nieruchomości i usług hotelowych.

LPP jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 30 lat z sukcesem prowadzi działalność w Polsce i za granicą, sprzedając kolekcje w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Helsinki czy Tel Awiw. LPP zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay, których oferta dostępna jest dziś w sprzedaży stacjonarnej i online na blisko 40 rynkach na świecie. Spółka posiada sieć blisko 2000 salonów o łącznej powierzchni 1,6 mln m2 i każdego roku dystrybuuje odzież oraz akcesoria na 3 kontynenty. LPP pełni też ważną rolę, tworząc miejsca pracy dla blisko 30 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. Spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu WIG20 oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział