Wkrótce SCF 2024 Fall

Leasing, inwestycje, zarządzanie. Trwa rejestracja uczestników na najważniejsze spotkanie decydentów rynku centrów handlowych. 1400 uczestników. 25-26.09.24, Warszawa, Expo XXI.

Rejestracja uczestników

Xtreme Fitness Gyms po raz pierwszy wchodzi do dużego miasta

Xtreme Fitness Gyms wchodzi do Starego Browaru w Poznaniu. To pierwszy krok w ekspansji sieci w największych polskich miastach. Na celowniku są już Warszawa, Kraków i Katowice.

Wyróżnikiem klubu w Poznaniu jest jego lokalizacja.

– Szukając lokalizacji pod nasze kluby, kierujemy się przede wszystkim komfortem klubowiczów. Zapewniają go galerie handlowe i retail parki, na które coraz częściej pada nasz wybór. Dysponują dużymi parkingami, znajdują się w atrakcyjnych, dobrze skomunikowanych miejscach. Ponadto odpowiadają na inne codzienne potrzeby mieszkańców, jak chociażby zakupy, które można zrealizować przy okazji przyjazdu na trening – tłumaczy James Cotton, CEO Xtreme Fitness Gyms.

Jak dodaje, otwarcie klubu w Poznaniu jest początkiem ekspansji sieci do największych polskich miast. Sieć negocjuje już nowe lokalizacje w Warszawie, Krakowie czy też Katowicach. Jednocześnie kontynuowane jest pozyskiwanie lokali w miejscowościach do 100 tysięcy mieszkańców, które wciąż stanowią podstawę krajowej ekspansji sieci. Działania te przybliżają markę do zrealizowania swojego celu zrzeszenia pod szyldem Xtreme Fitness Gyms 227 klubów do końca 2027 r.

Integracja lokalnej społeczności

– Serdecznie zapraszamy mieszkańców Poznania i okolic do przetestowania naszej oferty na własnej skórze. Pierwsze wejście jest dla wszystkich darmowe. Naszym klubowiczom, niezależnie od wykupionego karnetu, zapewniamy też bezpłatną konsultację z instruktorem klubu, dostęp do aplikacji na telefony z cyfrową kartą wstępu i planami treningowymi oraz dostęp do platformy VOD z kilkuset zajęciami fitness online, ale także tymi prowadzonymi live, w których mogą wziąć udział pozostając w swoim domu. Platforma to również skarbnica teoretycznej wiedzy na temat zdrowego trybu życia i odżywiania, w której znajdą oni także porady trenerów, fizjoterapeutów i dietetyków – zachęca właściciel klubu, Łukasz Heneczkowski.

W misję Xtreme Fitness Gyms oraz wszystkich klubów franczyzowych sieci wpisuje się aktywizacja i integracja lokalnej społeczności oraz tym samym – społeczności w klubie fitness. Celem jest również rozszerzanie świadomości na temat wpływu aktywności fizycznej na zdrowie oraz dobrostan psychiczny. W całej Polsce funkcjonuje już 61 klubów Xtreme Fitness Gyms, których działalność przyczynia się do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości – otwarcie klubu wiąże się z podjęciem wielu inwestycji, zapewnieniem nowych miejsc pracy oraz nawiązaniem współprac z miejscowymi usługodawcami.

Newsletter SCF News

Obserwuj rynek centrów handlowych

Dołącz do ponad 7000 czytelników i otrzymuj codzienny, bezpłatny newsletter

Zapisz