Wkrótce SCF 2024 Fall

Leasing, inwestycje, zarządzanie. Trwa rejestracja uczestników na najważniejsze spotkanie decydentów rynku centrów handlowych. 1400 uczestników. 25-26.09.24, Warszawa, Expo XXI.

Rejestracja uczestników

Redkom Development: Xtreme Fitness Gyms wchodzi do parku handlowego w Bielsku – Białej

Xtreme Fitness Gyms to kolejny najemca z sektora usług w powstającym parku handlowym w Bielsku-Białej. Siłownia i klub fitness zajmą ponad 800 mkw. Planowany termin otwarcia parku handlowego w Bielsku-Białej to IV kwartał br. Pełną ofertę swoich galerii Redkom Development pokaże jako wystawca targów SCF 2024 Fall, które odbędą się w dniach 25-25 września w warszawskim centrum konferencyjnym EXPO XXI.

W tej przestrzeni znajdzie się miejsce pod maszyny siłowe, wolne i półwolne, a także do ćwiczenia poszczególnych partii ciała. Najnowocześniejszy sprzęt, szeroka gama zajęć fitness i opieka instruktorów tworzą doskonałe warunki dla szybko rosnącej liczby osób dbających o formę i sylwetkę. Osiągnięcie fitnessowych celów ułatwi dostęp do darmowych porad, baza filmów z ćwiczeniami, a także treningi z gwiazdami sportu dostępne na platformie VOD.

„Wybierając miejsca na nasze kluby, priorytetem jest dla nas komfort naszych klubowiczów. W związku z tym coraz częściej decydujemy się na lokalizacje w parkach handlowych. Oferują obszerne parkingi i są położone w atrakcyjnych, dobrze skomunikowanych miejscach. Dodatkowo spełniają codzienne potrzeby, takie jak zakupy, które można wygodnie załatwić przy okazji przyjazdu na trening” – wymienia zalety współpracy Małgorzata Żegarska, dyrektor rozwoju sieci, Xtreme Fitness Gyms. „Jest to też wartość dodana dla parków handlowych. Klubowicze wybierają się na trening w godzinach i dniach mniej obleganych przez klientów parków handlowych. Podpisując wieloletnie umowy najmu, zazwyczaj na 10 lat, jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem biznesowym. Nasza oferta cieszy się zainteresowaniem zarządców nieruchomości, którzy dążą do dywersyfikacji działalności oraz reagowania na aktualne trendy rynkowe i potrzeby konsumentów” – dodaje Małgorzata Żegarska.

Z 17 000 mkw. powierzchni handlu

Redkom Development zapowiedział otwarcie parku handlowego w Bielsku – Białej na IV kwartał 2024. Obiekt powstaje w wyniku przebudowy Tesco, w miejscu, które było już aktywne na mapie handlu. Lokalizacja ulicy Warszawskiej w pobliży trasy S1, Castoramy, Merkury Market i innych miejsc handlu i usług zagwarantuje nowej inwestycji przewagę już na starcie.

Nowy obiekt w Bielsku-Białej z powierzchnią handlu 17 000 mkw. i przestrzenią dla 30 najemców pozycjonują nas na pierwszym miejscu pod względem wielkości pośród parków handlowych w mieście. Mamy świadomość, że wchodzimy na rynek, który jest już zagospodarowany handlowo, ale robimy to z wiedzą i znajomością naszej przewagi rynkowej. Koncept parku handlowego z dostępem do sklepów i usług prosto z parkingu, ulubione marki Polaków, obecność wspomnianych usług, a przede wszystkim nowoczesność są niekwestionowanymi atutami. Zakupy w parku handlowym to oszczędność czasu i wygoda. Koncept sprzedaży gwarantujący natychmiastową dostępność do wybranego sklepu sprawdził się w czasie pandemii i pozostał w nawykach klientów. Klienci także oczekują funkcjonalności nie kojarzących się z miejscami handlu i taką ofertę staramy się rozwijać, stąd obecność Xtreme Fitness Gyms w Bielsku Białej i nie tylko. Współpracujemy już od dłuższego czasu i jest to kolejny wspólny projekt” – mówi Elżbieta Kutrasińska, Senior Leasing Manager, Redkom Development.

Agentem współpracującym przy komercjalizacji parku handlowego w Bielsku-Białej jest firma Mallson Polska.

Newsletter SCF News

Obserwuj rynek centrów handlowych

Dołącz do ponad 7000 czytelników i otrzymuj codzienny, bezpłatny newsletter

Zapisz

REDKOM Development: ponad 60 tys. mkw. w realizacji

REDKOM Development to deweloper specjalizujący się w budowie dużych parków handlowych, zarówno inwestycji typu greenfield, jak i brownfield, zgodnie z wymogami nowoczesnego handlu, przy współpracy ze znanymi i sprawdzonymi partnerami. Realizuje także projekty logistyczne i mieszkaniowe. Firma działa na rynku polskim, rumuńskim i hiszpańskim. W 2023 roku REDKOM Development oddał do użytku 27 tys. m kw. parków handlowych w Polsce, a w realizacji obecnie jest ponad 60 tys. m kw.