MR.DIY otworzy placówkę w kolejnym mieście, w Bielsku-Białej. Sklep z artykułami do domu i majsterkowania klienci znajdą w na pierwszym piętrze Gemini Park Bielsko-Biała w drugim kwartale br. Jego powierzchnia wyniesie blisko 580 mkw. Będzie to czwarty lokal tej szybko rozwijającej się sieci w naszym kraju.
Z początkiem 2025 roku Gemini Holding, we współpracy z Colliers, podpisał umowę najmu z siecią malezyjskich dyskontów niespożywczych, która zadebiutowała w Polsce w listopadzie ub.r.
„Cieszymy się, że marka MR.DYI dostrzegła potencjał naszego obiektu i wybrała go na lokalizację swojego czwartego sklepu w Polsce” – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.
„Gemini Park Bielsko-Biała to centrum o profilu rodzinnym, którego klienci chętnie odwiedzają sklepy z artykułami codziennego użytku. A asortyment sklepu MR.DIY świetnie uzupełni naszą dotychczasową ofertę w tym zakresie” – dodaje.
MR.DIY może pochwalić się bogatą ofertą z aż 10 kategorii: są to artykuły gospodarstwa domowego, liczne przybory i narzędzia do majsterkowania, ale także przedmioty dekoracyjne, biżuteria, akcesoria papiernicze i samochodowe, a nawet asortyment dla zwierząt czy zabawki.
Wszystkie artykuły sieci oferowane są w przystępnych cenach, obietnicą marki są bowiem „Zawsze Niskie Ceny”.
Wystrój sklepu będzie nowoczesny i przytulny, utrzymany w naturalnych kolorach, a inspirowana skandynawskim stylem atmosfera wnętrza zapewni klientom komfort zakupów.
„Gemini Park Bielsko-Biała to jedno z najbardziej popularnych centrów handlowych na Podbeskidziu, cieszące się ogromną renomą i popularnością wśród klientów. To między innymi z tego względu zdecydowaliśmy się na ulokowanie tu kolejnego sklepu naszej sieci.
Jesteśmy przekonani, że nasza oferta bardzo spodoba się odwiedzającym, którzy teraz zyskają w swojej ulubionej galerii dostęp do niezbędnych na co dzień artykułów dla domu i mieszkania oferowanych w bardzo atrakcyjnych cenach” – słyszymy od Magdaleny Nazarewicz, dyrektor ds. rozwoju biznesu w spółce MR.DIY POLAND.
Newsletter SCF News
Obserwuj rynek centrów handlowych
Dołącz do ponad 7000 czytelników i otrzymuj codzienny, bezpłatny newsletter
Z ponad 4000 sklepami
MR.DIY to pochodząca z Malezji marka sklepów z artykułami dla domu i do majsterkowania, silnie obecna w Azji i rozwijająca się w Europie. Obecnie posiada ponad 4000 sklepów na całym świecie, w tym w Malezji, Tajlandii, Brunei, Indonezji, Singapurze, Filipinach, Wietnamie, Kambodży, Indiach i Bangladeszu, a także w Turcji, Hiszpanii i teraz już w Polsce.
Sklepy MR.DIY oferują szeroki wybór produktów w 10 głównych kategoriach, tj. artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz, majsterkowanie, artykuły elektryczne, akcesoria papiernicze i sportowe oraz inne (w tym zabawki, akcesoria samochodowe, biżuteria i kosmetyki).
MR.DIY pozostaje wierny obietnicy dostarczania klientom „Zawsze Niskich Cen”. Firma nieustannie poszukuje innowacyjnych sposobów na wzbogacenie doświadczeń zakupowych konsumentów, zapewniając, że każda osoba znajdzie wartość i satysfakcję w tym, co oferuje marka.