Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Action otwiera swój pierwszy sklep w Bielsku-Białej

28 stycznia 2021 roku sieć dyskontów niespożywczych Action zadebiutowała w Bielsku-Białej. Sklep holenderskiej marki znajduje się w jednym z najpopularniejszych obiektów handlowych w mieście.

Sklep zajmuje powierzchnię prawie 900 mkw. Na odwiedzających Action czeka ponad 6 000 produktów z aż 14 kategorii.

– Bielsko-Biała to dla nas jedna z kluczowych lokalizacji na Śląsku – to największe miasto w południowej części województwa, które jest świetnie skomunikowane z całym regionem, a także z Czechami i Słowacją. Zależało nam bardzo na znalezieniu miejsca rozpoznawalnego i lubianego przez mieszkańców, które zapewnia wygodę zakupów ze względu na łatwy dojazd i atrakcyjną ofertę. Centrum handlowe Sarni Stok spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Jestem przekonany, że Action świetnie wpisuje się w tutejszy mix najemców i mam nadzieję, że nasz sklep będzie cieszył się popularnością. Klienci znajdą u nas mnóstwo produktów przydatnych na co dzień, a także artykuły sezonowe na różne okazje – obecnie polecamy m.in. rzeczy na zimę, szczególnie zimowe akcesoria do samochodów. Ponadto, co tydzień wprowadzamy do asortymentu nowości i przygotowujemy atrakcyjne promocje. Zapraszamy na zakupy – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

– Doskonała lokalizacja i tenant-mix sprawiają, że CH Sarni Stok od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością i ma wielu wiernych klientów. Dzięki dużej rozpoznawalności naszego centrum w regionie i silnej pozycji możemy pochwalić się unikatowymi markami, takimi jak Carrefour, Media Markt, Jula czy TK Maxx i jesteśmy przekonani, że Action stanie się jednym z ulubionych sklepów naszych klientów – mówi Anna Waluś, dyrektor centrum handlowego Sarni Stok z Multi Poland, polskiego oddziału Multi Corporation.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział