Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

CBRE wzmacnia struktury wewnętrzne

Firma doradcza CBRE wzmacnia swoje struktury w działach Zarządzania Portfelem Nieruchomości oraz Gruntów Inwestycyjnych. Grzegorz Szymański oraz Agnieszka Jankowska mianowani na nowe stanowiska będą odpowiedzialni za rozwój tych obszarów.

– Zarówno nasz Dział Inwestycyjny jak i Zarządzania Portfelem Nieruchomości bardzo dynamicznie rozwijają się w naszej firmie. Postanowiliśmy wesprzeć te obszary świetnymi specjalistami, jakimi są Agnieszka i Grzegorz, którzy związani są naszą firmą od lat. Agnieszka w nowej roli będzie odpowiedzialna m.in. za integrację deweloperów, banków, funduszy inwestycyjnych z właścicielami gruntów a także za rozwój CBRE w obszarze rynku Data Center. Grzegorz jako nowy szef Portfolio Management odpowiadał będzie za zarządzanie działaniami, dzięki któremu nasi klienci cieszą się maksymalną efektywnością i zrównoważonymi zyskami ze swoich nieruchomości. Obojgu życzę mnóstwa sukcesów i wierzę, że świetnie spełnią się w powierzonych zadaniach – mówi Daniel Bienias, Dyrektor Zarządzający CBRE w Polsce.

Agnieszka Jankowska, absolwentka SGH, od 13 lat związana jest z rynkiem nieruchomości. W 2010 roku dołączyła do zespołu CBRE obejmując stanowisko w dziale Portfolio Management, a od 2014 roku została szefową tego zespołu oraz Market Unit Leaderem na region Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach zmiany wewnętrznych struktur Agnieszka, która specjalizuje się w procesach sprzedaży i kupna nieruchomości, od początku tego roku odpowiedzialna jest za rozwój oferty usług i działu Gruntów Inwestycyjnych w CBRE na terenie całego kraju. Agnieszka odpowiedzialna jest również za rozwój usług doradczych CBRE w obszarze sektora Data Center.

grzegorz-szymanski-cbre

Grzegorz Szymański, magister prawa i gospodarki przestrzennej, członek MRICS i CCIM, posiada ponad 13-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Pracuje m.in. z inwestorami prywatnymi, firmami paliwowymi, firmami z branży sektora handlowego i niezależnymi operatorami. Zastępując na stanowisku Agnieszkę Jankowską, jako nowy szef działu Portfolio Management w CBRE pokieruje zespołem dedykowanym do zarzadzania portfelami nieruchomości, odpowiedzialnym m.in. za proces sprzedaży nieruchomości klienta, zdobywanie nowych najemców, rozwijanie współpracy z istniejącymi najemcami w ramach portfela oraz zarządzanie i koordynowanie wszystkich zadań związanych z obsługą portfela klientów w Polsce. W ramach Advisory & Transaction Services zespół Grzegorza wspiera wszystkie linie biznesowe CBRE w obszarze usług Portfolio Management.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział