scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Galeria Przymorze z jedynym w Trójmieście sklepem meblowym Konsimo

galeria-przymorze

Do grona najemców Galerii Przymorze dołącza sklep meblowy Konsimo, będzie to pierwszy salon tej marki w Trójmieście. Centrum konsekwentnie uzupełnia swoją ofertę w taki sposób, aby stworzyć unikalny, atrakcyjny dla klientów tenant mix. Nowy sklep zajmie powierzchnię 700 mkw.

– W sklepie Konsimo klienci znajdą funkcjonalne, wysokiej jakości produkty, zaprojektowane z dbałością o szczegóły i zgodnie z najnowszymi trendami. Oferta Konsimo ma być dostępna dla wszystkich, dlatego atrakcyjna cena jest tu warunkiem koniecznym. Główną ideą marki Konsimo jest oferowanie wysokiej jakości mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz w dobrej cenie i dostępnych od ręki. Dzięki temu klienci nie muszą tygodniami czekać na zamówione produkty. Dodatkowo Trójmiasto było naszym priorytetem w strategii rozwoju i będzie tu jedynym sklepem przez najbliższe 3 lata – mówi Agnieszka Sudomirska-Glicner z firmy GPC odpowiedzialnej za rozwój marki Konsimo w Polsce.

700 mkw. powierzchni dla Konsimo w Galerii Przymorze

W ofercie sklepu można znaleźć meble i dodatki w wielu stylach – m.in. skandynawskim, klasycznym, eleganckim, nowoczesnym, a także dla dzieci i młodzieży. Oprócz mebli klienci znajdą tam oświetlenie, akcesoria kuchenne i łazienkowe oraz tekstylia.

– Pragniemy stworzyć w Galerii Przymorze miejsce, gdzie klient będzie mógł kompleksowo zaspokoić swoje potrzeby zakupowe. Dbamy o to, aby oferowany przez nas tenant mix był unikalny, więc marka Konsimo stanowi doskonałe uzupełnienie sklepów z propozycjami wnętrzarskimi. Zdecydowaliśmy się na współpracę z tym najemcą w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów. Wokół Galerii Przymorze powstaje coraz więcej inwestycji mieszkaniowych, jednak nie można zapomnieć o kultowych falowcach, które znów zyskują na popularności wśród młodych osób. Oznacza to, że nasi nowi sąsiedzi z pewnością staną przed wyzwaniem urządzenia swoich czterech kątów – chcemy im to ułatwić. Sama lokalizacja sklepu w centrum jest nieprzypadkowa – na I piętrze, gdzie już znajduje się Jysk, Euro RTV AGD oraz Pepco. Sklep uzupełni więc propozycje pozostałych najemców z branży, razem stworzą spójną ofertę.

– Cieszymy się, że jako pierwsi w Trójmieście będziemy mogli przedstawić klientom ten wyjątkowy koncept – dodaje Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Nowy sklep zostanie otwarty 4 marca. Zajmie powierzchnię 700 mkw. na I piętrze centrum.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

galeria-przymorze
galeria handlowa
34 000 m2
Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1, w pobliżu najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”.…
Baza danych

Najemcy

konsimo-logo
wyposażenie wnętrz
Lokalizacji: 5
Konsimo to sieć sklepów meblarskich. Główną ideą marki Konsimo jest oferowanie wysokiej jakości mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz w dobrej…
Baza danych

Firmy

apsys-logo
developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required