Projekt centrum handlowego Aura Park bliższy realizacji

aura-park-walcz-terg

Jeszcze w tym roku mają ruszyć prace budowlane w Wałczu w rejonie ulic Wojska Polskiego i Budowlanych. Powstanie tu centrum handlowe Aura Park o powierzchni użytkowej ok. 5,7 tys. mkw.

Inwestorem obiektu jest firma Terg, która wybrała już generalnego wykonawcę projektu w Wałczu. Aura Park powstanie w rejonie ulic Wojska Polskiego i Budowlanych, w pobliżu sklepów Lidl, Biedronka i Kaufland. Inwestycja składała się będzie z dwóch budynków handlowych o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 5,7 tys. mkw. Kubatura całego kompleksu to prawie 43 tys. m3.

Spółka Terg to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna sprzętu RTV i AGD, telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych, mebli kuchennych, lamp oraz sprzętu oświetleniowego; usługi fotograficzne. Powstała w 2012 roku. Forma prawna firmy to Spółka akcyjna.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Projekty

aura-park-walcz-terg
galeria handlowa
5 700 m2
Jeszcze w tym roku mają ruszyć prace budowlane w Wałczu w rejonie ulic Wojska Polskiego i Budowlanych. Powstanie tu centrum…
Baza danych

Firmy

Głównym przedmiotem działalności spółki Terg jest sprzedaż detaliczna sprzętu gospodarstwa domowego, radiowo-telewizyjnego oraz komputerowego w sieci sklepów pod marką Media…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top